| F.A.Q|
  • Syliander
    #2708
    Ejnye norbifraktal. Mondtam én, hogy én vagyok a legjobb játékos a földön? Nem. Csak azt, hogy látok bizonyos hibákat, sokat ugrálsz(az elejétől) ez pedig nem safe. Illetve apró kis hibákat. Mint beragadt move-ok illetve néha random érzetem volt.

    Nézd, úgy lehet a legjobban fejlődni ha mind a ketten elmondjuk a véleményünket. Mint pl én azt, hogy ne ugrálj random, ha feljutottál G1-be és jól is állsz ott akkor nem kell eféle dolog. De lehet, hogy rosz beidegződés és akkor ki kell bezony javítani. :D

    Nade, itt a lényeg. Ha úgy érzed, hogy nem vagyok elég jó hozzád, (ami már eleve blődség, hiszen ha valaki bénázik, akkor segítünk neki. :D Ugyebár kedves közösség vagyunk) akkor valami ilyesmit írunk a másiknak:

    "Bocsi, de nem érzem úgy hogy még velem kéne küzdened. Ideültetem az öcsit, hagy fejlődjön ő is. :D"
    Habár ez sem a legszebb így.

    Másodszor kíméljük meg egymást a kirohanásoktól és a szidkoktól. Nem méltó sem a személyhez, sem a helyzethez. Ha szidunk valamit legalább tegyükoda, hogy "rage jön", vagy "most ne vegyél komolyan", hogy a másik ne sértödjön meg. :D

    3ad ízben pedig. Nálatok családi vonás lehet bison, guile, és sagat. XD

    Nem baj, ha közös a mainetek. Simán tudjátok így legalább egymást fejleszteni. Természetesen nem kérdőjelezem meg, hogy valóban te ültél e ott vagy az öcsid, de megjegyzem rendkívül hevesen védted. :D

    De ez jó, mint mondtam. A családban fontos az összetartás. Amennyiben az öcsid játszott, neki szólnak az üzenetek. Akkor pedig neki mondom, hogy:
    Ne ugráljon, és gyakoroljon, hogy ne ragadjanak be a move-ok. Mert ez így nem G1es színvonal, ott így nem fog érvényesülni. Megvan a reflexe, de sokat dob ha előre gondolkozik. Egész gyorsan asszimilálódik, ami jó. Másoknak több időbe telik, mire megtanulják, hogy megy a command throw mixupból való kilépés. :D