• Sance231
    #65
    Semmi baj nincs ezzel a filmmel sztem (tegnap láttam). Akárki akármit mond, hogy Statham ide, Diesel oda, csak a rossz ízlésén tudok röhögni, Timothy Olyphant ugyanis tökéletes a szerepre. Ha simán csak filmként tekintenék rá, akkor azt mondanám, hogy rosszul, irreálisan alakította a szerepet. DE: A játékot ismerve a fickó egyszerűen tökéletesn hozza a karaktert. Hát vegyük már észre, hogy ez a csávó egy az egyben utánozza Hitmanünk játékbeli kimért, gépies járását, teljesen átjön a karakter hideg, művi eleganciája is. Ezt se Diesel, se Statham nem lett volna képes visszaadni, ráadásul ők sem hasonlítanak jobban a 47-esre Olyphantnél (a megvilágításra amúgy látszólag ügyeltek a filmben, szóval a fiatalosabb arc egyáltalán nem zavaró, pl. az első jelenetben fel sem tűnik). Egyszóval: marha jó alakítás, a filmes hozzáallás miatt nem lesz maradandó, de tökéletes.

    Nem lett reális a végeredmény, de úgy érzem, hogy egy videojáték-adaptációnál ez nem is lehet cél. Kaptunk egy jó akciófilmet sok rossz színésszel, de egy kiemelkedően jó Hitman-alakítással. Öröm volt megnézni, szal nálam simán 10-ből 6-os. Ja, és ha vkit az zavarna, hogy azt írtam, "akciófilm": Hitmanünk leleményessége a filmben is bőven jelen van és nem durrogtat céltalanul.