http://www.egonanddonci.com/index_hun.html
  • Tinman #20
    Na, megnéztem.

    Nagyon vegyesek az érzelmek bennem a filmmel kapcsolatban.

    1. Elképesztő amit a srácok megalkottak. Kegyetlen profik, nagyon helyén vannak a részletek. 1-2 helyen alázta pár Pixar film jelenetét! Hatalmas nagy tisztelet nekik! Az animáció része piszkosul rendben van!

    2. A film végén látható üzenet nagyon meglepett... sajna olyan fura betűtípussal volt írva, hogy ki kellett merevítenem, hogy el tudjam olvasni. (Divx játékoson néztem, TV-n.)
    Szóval, az üzenet szvsz nem volt elég harsány. Kicsit olyan volt mint egy bejegyzés egy megkeseredett IT-s blogjában.
    A helyzet meg az, hogy nagyteljesítményű renderelésre és animáció készítésre használt számítógépek és társaik komolyan hozzájárulnak az éghajlatváltozáshoz. Így egy picit fura, de értem...

    3. Döncit nem sikerült megkedvelni. Elsőre azt hittem, hogy egy gonosz pedofil törpe, de a végén a gyászjelentés kapcsán kiderült, hogy tuti macska volt.
    Egon karaktere elmegy, de valahogy olyan balkáni a 2 karakter :-/

    4. A nyökögő gagyogások iszonyat idegesítettek, a semmi jobb lett volna.

    5. Sajnos sokszor azt éreztem, hogy izzadságszagú a sztori. Mondom, az animáció állkoppantó, főleg, hogy nem dollármilliókból készült, de sztori, a karakterek az valahogy nehezen jött át.

    990-ért azért majd megveszem, hogy támogassam a csapatot egy picit, de 2k-ért most kihagyom.
    Igen, tudom free, de értitek...