• JackSparrow88
    #145
    Na a microsoft feldughatja a seggébe a játékot, h rohadnának meg. Nem igaz h nem lehet vmit megcsinálni normálisan. Eddig a game-mel még smi bajom nem volt, minden tökéletesen működött. Erre amikor néhány napja beindítom h nyomuljak vele kicsit, kiírja h nem olvasható a mentés. Hát ez kurva jó, ráadásul azóta már mindent megpróbáltam h hátha mégis ki tudja olvasni vhogy de sajnos eredménytelen volt mindegyik próbálkozásom. Még az a jó hála a jó égnek h tesóm néha kimenti a game-k mentéseit, így szerencsére ennek is volt egy régebbi save-je, igaz kb 1 héttel ezelőtti állapot, aminek szintén nem örültem, hiszen én 1 hét alatt is sok mindet csináltam benne, de legalább nem a legeslegelejéről kellett kezdenem.(amúgy sem kezdtem volna onnan, akkor tuti h delete lett volna belőle).Mindenesetre ez azért elég idegesítő volt, nemtom másnak is volt-e már ilyen hibája, de engem eléggé kiborított, mind1(ezért rühellem az egy mentéshelyű game-ket, mer ha ilyen van mint nekem most akkor szoptál), most már úgyis minden játék
    után kimentem a profilom h tuti ne kerüljek még1szer ebbe a hibába...