• Mindenhova
    #388
    Én személy szerint leszarom ki mennyi pénzt rakott vissza a már korábban ellopottból "legális" üzletébe. Értem ezt a filmgyártókra és körülöttük nyüzsgő seregnyi léhűtőre, az irreális bevételeikre, a maguk köré bástyaként felépített érdekeiket védő törvényeikre. Ha nem lenne p2p, nem is kellene internet. Arra végképp nincs szükségem, h. több száz reklám, megszámlálhatatlan mennyiségű kéretlen levél, kémprogram, vírus között lavírozva megszerezzem azt a kevéske információt, amire szükségem van. Ha nem lenne p2p, nem nézném meg azokat a filmeket, amiket így megnézek. MONDOM NEM! Azelőtt sem tettem. Teljességgel kizárt, h. min. 1 órával korábban családostul felvonuljak egy moziba, ahol fejenként min. 1000-1500Ft-ot elköltök, majd semmit nem értve a filmből, (köszönhetően a többi "mozirajongónak", vagy a feliratnak) majd újjabb 1 óra múlva fáradtan, büdösen, koszosan, félig süketen, szegényebben hazaérve verjem a fejem a falba, h. lehettem ekkora balfasz, h. megint bedőltem egy hazug reklámnak, és, h. a pénzemért a bosszúságon kívül nem kaptam semmit. Kb. két tucat film van amit megvettem. Persze miután korábban már letöltöttem és megnéztem. Ha nem láttam volna, nem veszem meg, hisz nem tudom mi van benne. Nem hat meg, h. 1-2 száz forintért árulják a teszkóba a filmeket, akkor sem veszem meg. Kéremszépen én nem akarok arra hivatkozni, támaszkodni, remélni, mögé bújni, h. a p2p társadalom mára gigantikussá vált, és csak az adófizetők pénzét a "hatóságok" feleslegesen elherdálják a reménytelen háborúval, amivel a fent említett, amúgy is korlátlan vagyonnal rendelkező, fékevesztetten harácsoló multikat segítik. Ez egy tévút. És ráadásuk kurva drága is, miközben gyerekek éhen mennek iskolába, az elbutított kamaszok drogoznak, a gátlástalan rablás, és hazugság folyik nem csak az országban, hanem az egész világon. Kis túlzással azt mondhatnám, az emberi faj jó úton halad, tulajdonképp, már meg is érett a kipusztulásra. Hajrá!