Informatika & Tudomány - De hol a tudomány?!
  • soulhunter
    #8
    sg = supergamez

    ez a név már alapból sem a tudományrol hivatott szolni

    az megint más kérdés,h az utobbi években mintha közeledni akarnának a tudományhoz, hüen a mottojukhoz: "informatika, és TUDOMÁNY"

    bár jelenleg a wrz, meg az info előtérben van... de én értékelem az sg-gárda igyekezetét, sztem lesz ez forditva is ;)
    addigra már SG = LESZ StarGalactica :D

    v vmi ilyesmi :D

    de én mondjuk kifejezetten a cheatek, meg elakadásaimban történő változások miatt tértem ide, és bár a cheateket elhagytam, mégis ha elakadok, akkor jol jön itt az,h fikáznak,h de béna vok :D

    bár az igaz,h a cikkek terén tényleg csoportositani kéne, mint pl: kémia, fizika, életmód, csillagászat, etc etc...

    de akkor meg kapnánk 1 sima gportal szerü ócskaságot rengetek linkkel, ahonnan aztán sehova nem jutnánk, főleg nem az érdemlegi cikkekhez...

    amugy nekem semmi bajom az sg-vel a gyerekes "divatos" babazsuros kinézetén kivül, dehát én nem is amiatt járok ide :)

    amugy a kezdeményezés mindenképp dicséretes, de bukni fog :(

    amugy a cikkek mindenképp jok, jobbak, mint jonéhány külföldi oldalon, ebben igazad van #4 :)
    közvetlenebbek, és tényleg ugy vannak fogalmazva, h még a magamfajta "only gamer"-ek is felfigyeljenek, és ÉRTSÉK is :) ugyanakkor megtartják a konkrétumokat, de mégse csak száraz %-okkal bombáznak, max összegzésekben :D

    bocsi, ha hosszu vtam, hajrá SG! csak több cikket :) meg kategorizálva, meg ilyenek :D

    de tényleg jo uton haladtok, feltéve,h nem zárjátok a topicot, amit kivételesen nem is én nyitottam :D