A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!
No warez, no cry!
No warez, no cry!
-
#94059
De amit a végén írsz, az direkt van így :)
Szezon közben mászkál az érték egy picit ide-oda, annak függvényében hogy hogyan teljesít a játékos, meg mennyit van egyáltalán pályán. Illetve lefelé eshet viszonylag sokat is, nyilván ha nem kap lehetősget.
Aztán amikor eljön a szezon vége, az a bizonyos dátum, akkor a játék újraszámolja, hogy miket is értél el ebben a szezonban, hozzádja ezt az előzőleg elért eredményedihez és ennek eredményeképpen szépen megnöveli az értéket a játékosoknak.
Nem mondom, hogy ez így ideális, de valamennyire logikus. Mint a repu, ami mondjuk IRL már akkor megnőne, ha bejutnál egy csoportkörbe a csapattal, tehát szezon közben, mégis csak a szezon végén látod, hogy nőtt egy fél csillagot. És ami ennél fontosabb, hogy tényleg csak a következő szezontól tudsz a magasabb repunak megfelelő játékosokat/edzőket igazolni.
A rendszert én sem látom át teljesen, így annyit tudok mondani, egy laza hasonlattal, hogy van egy nagy-nagy doboz, amibe a játék belerakja az összes eredméyedet (legyen az bajnokság, kupa, bl, de akár facility fejlesztés, repu növelés stb), és amikor ez a doboz teljesen megtelik, akkor azt mondja a játék, hogy oké, következő szezontól már nincs limitálva a játékosaid értéke.