A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!
No warez, no cry!
No warez, no cry!
-
Utley #87762 A 2014-es VB-n voltak meglepetések.A csoportból nem jutott tovább Brazilia,Olaszország..
Mi:Messiék ellen zakóztunk 2-1,a másik meccsen Görögök simán lenyomták Új-Zélandot.
A következő kanyarban a Görögök 2-0-ra kaptak ki Argentína ellen,míg mi 4-1-re vertük Új-Zélandot (0-1-ről fordítottunk)
Az utolsó körben az X is elég lett volna a Görögök ellen,de mi 3-2-re nyertünk.
A legjobb 16 között Hollandia ellen látványos focával Steve Morison duplájával nyertünk 2-1-re. (3x rúgtak csak kapura ellenünk a Hollandok és ebből csak 2 találta el valóban is,bár 1x Hennessey nem tudott védeni..)
A legjobb 8 között a szomszéd Angolok ellen már a 3.percben emberelőnybe kerültünk Wilshere kapott pirosat.Sajna nem igazán tudtunk mit tenni,mert Joe Hart majdnem mindent védett és egy őngóllal hátrányba is kerültünk,de Ramsey a 65.be egalizált és büntetőkkel le is csaptuk őket 3-1-el.
Az elődöntőbe Mexikó volt az ellenfél,akik a Spanyolokat verték ki a 8 között.
Itt Dos Santos az 5.be be is vert egy bombát,amit Ochoa potyája egyenlített ki.De 28.ba megint Dos Santos vert gólt.Szerencsére 87.be Ochoa megint lepkézett és a hosszabbítás után tizikkel sikerült nyerni ismét 3-1-re.
A döntőbe Uruguay következett és itt Morison duplájával 2-1re nyertünk.(Talán a torna legsimább meccsén már 2-0 volt ide és félidőbe 69-31 volt a labdabírtoklás is)
Tehát 2014-es Világbajnok Wales :)