A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • LasDen #59
    vége az első évemnek.....elég szánalmasra sikerült....először is nagyon gyengén indítottam a dógot....össze-vissza rugdosták nekem a gólokat és ehhez sokat tett hozzá a szar középső védők....úgyhogy télen megvettem Breno-t a Saou Paulotól aki végig kezdő volt és hozta azt a szintet amiz vártam volna a többiektől.....a középpályán Sneijder mindenben a toppon volt......osztogatta az assistokat és lőtte a gólokat halomra (20 lett a vége v legalábbis akörül).....de emellett úgy gyüjtötte a sárgalapokat mint más a bélyeget.....az igazi áttörést a csatársor piszkálása hozta....eleinte RvN és Raúl nyomták de szarnak bizonyultak úgyhogy Higuaín és Saviola kerültek oda és nagyon szórták a gólokat......de a siker későn jött meg mert ez is csak a 2. helyre volt elég a bajnokságban....az eleje annyira el lett szarva hogy a BL-ből is kiestem, de az UEFA kupában a döntőben a Bayern vert ki 11-ekkel...a S.kupában a Zaragoza vert a döntőben.....szóval semmit nem sikerült nyernem.....
    a bajnokság majdnem meglett, mert egy 12 meccses győzelmi sorozatot produkáltam és még a Barcat (ő volt és lett az első) is vertem, de aztán pont mikor kellett volna akkor kaptam ki a Mallorcatól és elúszott minden......majd a köv szezon..... :D