A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • Menyus489
    Szüli
    #467
    Reméljünk hasonlóakat jövőre akár a BL-ben is!!! :D Ugyanis megvan a bajnoki cím és megvan a kupa is, de ennél izgalmasabb nem lehetett, komolyan, mint egy közepes amerikai sportfilm :D:D Utolsó négy meccsből első hármat Debrecen bezúzza nagyon, 4 gólos átlaggal, nekem első meccs megvan, utána viszont mentem a Siófokhoz idegenbe és simán kikaptam, nagyon szürke volt a csapat, mintha nem is tudnák mire megy ki a játék, nagyon csalódott voltam bennük. Utána meg főleg, mert otthon a Paks ellen is 0-0-t játszottunk úgy hogy nagyon sokáig kettős emberelőnyben voltunk... Tiszta ideg voltam, Debrecen beelőzött, de velük játszottuk az utolsó meccset otthon, és ha nyerünk bajnokok leszünk. Szóval nagy készülődés, kezdődik a meccs: 5. percben azonnali pirossal kiküldik a gólzsák fiatal télen igazolt ukrán csatáromat, alaphangulat megvan. Utána meg két gólt visszafújnak nekem, még inkább grrr... Mindent egy lapra tettem fel, mert még emberhátrányban is irányítottuk a meccset, de nem akart összejönni semmi. Aztán a 92. percben szögletnél előrejött a kapus, kavarodás, újabb szöglet a 94. percben, beíveli Böőr Zoli, Supic meg befejeli a kapuba teljesen szabályosan, és megadja a bíró. Hát mit ne mondjak volt itt nagy öröm, és bódottá, ennél izgalmasabbá nem tudták volna tenni nekem, de megérte :)
    Magyar Kupadöntő meg a Nyíregyháza ellen gyakorlatilag bemelegítés volt csak, 4-0 otthon, és punnyadt 1-0ás vereség idegenben, ami sérülések elkerülése végett eléggé ifikerettel futott le, és még így is szerencséjük van, hogy nyertek, de a kupa így is a miénk lett 4-1es összesítéssel, szóval most nagyon örülök :)