A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • stupido
    #466
    hi és grat all!

    Lenyomtam az első szezonomat fm2008-ban a Newcastle csapatával:

    Az idény első felében a 6. helyen tanyáztunk
    volt jó pár vereség, de szerencsére mégtöbb győzelem :D Viszont döntetlen nem sok.
    A bajnokság hajrája viszont nagyon jól sikerült. Az everton-nal csatáztunk a 3. helyért. (2 pont volt a lemaradásunk) Az első meccsen idegenben 3-0-ra kikaptunk. a visszavágó az utolsó fordulóra esett. És mi játszottunk otthon. 3-1 lett a vége. Ez előtt a meccs előtt egyébként a Manchester UTD-al játszottunk egy izgalmas meccset. Először ők vezettek 2-0-ra aztán egyenlítettünk, majd fordítottunk. Aztán ők egyenlítettek. (3-3) Majd a 92. percben a Gera megnyerte a meccset :D MOndhatom vigyorogtam, mint a tejbetök :D

    Ingyen leigazoltam a Ronaldo-t, sikerült megszereznem Kewell-t is. Eladtam a Viduka-t és a Martins-t. Most még bőven az átigazolási szezonban vagyok és még vadászgatok...

    Ami nagyon zavar, hogy minden ok nélkül néha zuhan a morálja egy-egy játékosnak. És nagyon sok a meg nem adott gól. De amúgy élvezet vele játszani...
    Owen lett a gólkirály, Gera pedig a bekerült az év csapatába és a szurkolók is őt választották az idény legjobb játékosának.