A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • kosheen
    #104274
    anyám ... kirúgtak a liverpooltól :D
    sose rúgtak még ki :(

    1 bajnoki meccs lett volna még hátra, ha nyerek 3. helynél rosszabb nem lehet, akár az ezüst is összejött volna.
    A Mancity állva hagyta a mezőnyt, 1 vereségük volt egész szezonban, 92 pontot gyűjtöttek, utánuk jött a cselzi, liverpool, manu 68-63 pontokkal, szóval az 1. hely sorsa már 10 fordulóval ezelőtt eldőlt.
    Ráadásul tavaly 4. helyen hoztam be a csapatot, idén javultunk is.

    Jött volna még egy BL döntő, a BL szezonban azért annyira nem voltam kutyaütő.
    A playoffban shaktart kivertem, csoportból továbbjutottam (basel, psg, dortmund), utána schalke, tottenham, real kiverése után a dinamo kijev várt volna rám a döntőben (idegenbeli 4-1 után otthon 4-0ra verték a barcát :D)

    Piszok bosszantó, mert nagy terveim voltak a csapattal, már be volt tárazva több igazolás is aki jött, simán hoztam volna valszeg a BL győzelmet, szépen alakult a keret is.
    A helyemre meg ilyeneket nézett ki a média hogy pako ayestarán, steve mclaren, eddie howe - sok sikert nekik :D
    A leginkább zavaró, hogy ilyen a valóságban nincs ... szerintem soha az életben nem rúgtak még ki úgy edzőt, hogy beígért egy bajnoki címet, de csak 2-3. lesz, cserébe viszont megnyeri a bajnokok ligáját. Szívem szerint kinyomtatnám a kirúgó levelet és egy SI-s emberke arcába vágnám. Na mindegy, life goes on ...