A feltölhető maximális képméret: 750x563 pixel!

No warez, no cry!


  • kosheen
    #104245
    hát én nem értem ezt a liverpoolt :/
    az előszezon tök jól sikerült, erős csapatokkal játszottunk jó meccseket, a taktika majdnem teljesen a lábakban van, erősödött a keret szépen, kidobtam a ballasztot, jött vissza kölcsönből több olyan, aki brutális szezont futott tavaly, erre első meccsen a BL csoportkörért otthon megver 3-1-re a shaktar, egy fos southamton 93. percben kiegyenlít 2-0-ról, elmegyek a manu-hoz és momentumom sincs, félidőben simán ledarálnak, 10 percenként gólt kapok úgy, hogy a komplett védelem a tavalyi (jó, már tavaly is sz.r volt, de legalább összeszokott és most kaptak egy vkp-t is maguk elé)

    Elment
    sturridge - 40 milla jó pénz, állandóan hónapokra lesérült
    balotelli - kell a francnak
    lucas leiva - 30 éves, 20 millát kaptam, tavaly is csak kiegészítő volt
    milner - 30 éves, kiegészítő volt
    ings - totál homály a hapsi
    skrtel - kiegészítő volt vagy még az se
    gourcuff - 1 szezonra benézett, semmit se csinált, kerestem egy 10est

    jött
    wanyama - szinte minden korábbi mentésemben leigazoltam, egy igazi vadállat
    ljajic a romából ingyen, tök jó IF
    tielemans, renato sanches - 1-2-3 év és király középpálya lesz

    kölcsönből vissza
    lazar markovics - a fenerben 37 meccsen 10 gól, 8 assziszt, 7,5-es átlag
    origi - swanseaben 15 meccs/5/4/7,11
    jordon ibe - newcastle - 27/4/7/7,6

    van egy teljesen rendbenlévőnek tűnő keret is ...
    mignolet, bogdán (mignolet meglepően jó)
    clyne, flanagan / lovren, sakho, enzo roco, emre can / balanta, moreno
    wanyama, joe allen, henderson, fossum (20 éves wonderkid)
    ibe, markovic/ coutinho, firmino / ljajic, lallana
    benteke, gabriel barbosa, origi

    én kis naiv azt hittem jó lesz ez, most meg mégis csak kapkodás lesz talán az augusztus vége

    van még 100 milla a bankban, egy falcao 1-2 szezonra még jó lehet talán. rohadt sokba kerül, de ha még a bl se lesz meg akkor igencsak rezeg a léc majd.
    próbáltam volna egy verratti, pogba, strootman vonalon elindulni, éppenséggel telt volna rájuk, nem akartak jönni, így be kellett érni középen a fiatalokkal, de ez alapján lehet kénytelen leszek valami 30 körülit mégis hozni középpályára (pl. khedirát jóárasítva meg lehetne szerezni, csak 130 körül kér, az meg sok)

    2. szezont kezdem, az előzőnél utolsó meccsen csíptem el a bl indulást érő 4. helyet, de így elég ciki, hogy 1 lépéssel a csoportkör előtt kiesés szélén vagyok és 3 meccs után kuka a szezon nagy valószínűséggel

    korbin - köszi, még alszok erre, sose streameztem :)