Régen sokat lógtunk együtt, mára eltávolodtunk, van visszaút?
  • lemongrass
    #55
    hát, engem Csehovi drámaként 3 nővérrel áldott meg a sors...
    gyors jelentés... faternak, és muternak volt 1-1 első házassága, amiből született 1-1 leánygyermek! aztán összeházasodtak, és mexületett Lívi tesóm, aztán én... a faterom lánya /nevezzük Emesének/ a muterjával maradt... a muterom lánya /Timi/ ugyancsak! így hát 3db testvér éldegélt együtt...(meg ugye a szülők) /Emese meg 50km-re/

    na, hát, ha le kéne bontanom, h milyen a kapcsolat...akkor...

    Emese: soha nem lesz szerintem 'testvéri' a viszony /15évvel idősebb, mint én/ nincs közös téma, nincsenek élmények... évente 2x találkozunk... az vagy vmi esküvő, de inkább temetés....

    Tímea: /+12 év/ hát Timinek sokat köszönhetek már így felnőtt fejjel is... első melómat ő szerezte... az ő lakásukban volt anno a Nagy nap az első lánnyal.... etc... persze a sok segítség visszafelé is műxik...
    született egy fiuk /nevezzük Tominak/ akire néha vigyázni kell, mivel anyu, apu igen elfoglalt karrierista emberek lettek időközben /tesóm az egri színházban középvezető, a férje meg egyszerre 5 helyen van... szintén főnök/ szóval mostanában a már 6 éves Tomikára vigyázok szabadidőmben... jól elvagyunk... pizza + cola + Cartoon Network... :D

    Lívi: na ő egy külön kaszt! az 'édes'testvér! Sugam írt egy találót az #51-ben -> 1x idegbeteg és lehet vele kommunikálni 1x nem. (hát nálunk is ez van!)baromira fel tud idegesíteni, úgy érzem sokszor nincs igaza... ->ez is stimmel!
    amúgy van köztünk vmi rokoni kapocs amúgy... :D félszavakból is megértjük egymást... belekezd a mondatba, és körülöttünk senki nem tudja, h miről beszél... csak én... /hajlamos félbehagyni a story-kat és egy újba kezdeni, aztán X idő múlva eszébejut és folytatja/
    na, amúgy naki is köszönhetek egy csomó mindent... kicsi koromban ő tanított meg írni-olvasni-számolni /4-5 évesen/ pénzügyekben is kisegített... etc... meg még 1000+1 ami nem jut eszembe most...
    szeretjük egymást, de néha kitudnám nyírni!

    amióta nem 1 fedél téma van, azóta kifejezetten jó testvérek vagyunk....