• Epikurosz
    #115
    Úpsz! Végigolvastam az alábbi hsz-eket is, még bé_valekét is :-))

    Gyermekeim!

    Szeretnék figyelmetekbe ajánlani néhány érdekes és értelmes gondolatot:

    Nekem az csípi különösen a szemem (csipám), amikor olyanokat hallok, hogy a feketéknek jajdejó a fizikuma, meg a szegzuális kapacitása stb.
    Miért, nekünk nem?

    Amikor a kenyai maratoni futókra nézek, nekem óhatatlanul az ősmagyarok jutnak az eszembe, akik rótták a mesés kelett végelláthatatlan rónáit. Hej, micsoda fizikumuk lehetett nékik!

    Amint, aztán hont foglaltunk, és letelepedtünk, "városbéli, puhány nyavalyásokká" váltunk, akiket gyötör a csúz, a köszvény és a láz és a törökök, tatárok, németek, ruszkik kenterbe vertek.
    Miért hagytuk, hogy így legyen?
    Lehetne másként? igen, de nehezen.
    Az ugyanis már nem kivitelezhető, hogy naponta az ember legyalogoljon min. 30 kilométert, pedig ez a dolog nyitja.

    Én egyébként, anno, csináltam egy kísérletet.

    Kb. fél évig cseszegetett a dokim azzal, hogy magas a koleszom, és felírt csökkentő gyógyszert. Eredmény: nyulla.
    Ekkor beiratkoztam egy bodibilding terembe, és nyomattam több, mint egy évet. Három (+) hónap alatt a koleszom, trigliceridem szintje olyan volt, mint a szentírás!!!
    Akkor meg minek a gyógyszer- mármint ilyen flancságokra?

    Én, ha akarom azért fizikailag tudom nyújtani a testem. Most, akkor a kérdés z, hogy az afrikáner, ha akarja, tudja-e nyújtani az eszét? Szerintem, igen, tehát genetikailag nincs akkora különbség, csak a nevelésen múlik a dolog. Ehhez viszint az kellene, hogy nem Robert Mugabe-szerű csirkefogól kormányozzák őket, hanem olyan Mózes-félék, akik azt mondják, hohy, na ennyi volt a bálványimádás, ez után kardélre hányom azt, aki nem teszi le az érettségit. Lenne is magolás és körmölés Afrikában!

    Ilyen feladatra azonban talán még Nelson mANDELA SEM ALKALMAS. Afrikának nincs még Gandhija sem.

    (ide egy beböfögés ikon akartam tenni:-)