Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?
  • Ronny
    #235
    David Irvingról régebben ezt írta a The Times "David Irving Britannia történelmi krónikásainak első sorában van"

    Szóval ő sem egy holdkóros volt...

    Franciaországban Jean-Marie Le Pent a következő mondatáért ítélték elég húzós pénzbírságra(egészen pontosan ~45 millió forintnak megfelelő frankra).

    "Több kérdés is felmerül bennem. Nem mondom azt, hogy nem voltak gázkamrák. Személy szerint én nem láttam őket. Nem különösebben foglalkoztam ezzel a kérdéssel. De szerintem ez csak egy részletkérdés a második világháború történetében."

    Bár úgy látom semmi gondod a szólásszabadság sárbatiprásával, ne is feszegessük tovább a témát.

    "Mi a történelmi tény? Az, hogy nem pusztultak el milliók a koncentrációs táborokban? "

    A lényeg az, hogy az átalad felmagasztolt mainstream történészek legalább 40 évig mantrálták azt a nyílvánvalóan képtelen számadatot, amiből aztán "éj leple" alatt 2,5 millió eltűnt. Közben te próbálod bizonygatni, hogy revizionizmusnak semmi helye ami elég vicces.

    És láthatod, akik nyugaton azt hangoztatták, hogy a számok nem helyesek azok igen rosszúl járták, pedig igazuk volt.

    Volt olyan akit meg is öltek a kedves zsidó "aktivisták"(François Duprat, akivel egy pokolgép végzett a hetvenes években). Igen, a holokauszt revizionisták megpróbáltatásairól senki nem beszél, pedig nem egy embert félholtra vertek(Robert Faurisson)vagy fölrobantották a házukat(Ernst Zundel, Jean-Marie Le Pen) és hasonló semmiségek.

    Itt föl vannak sorolva az áldozatok:
    A revizionizmus mártírjai

    Az igazság mindenestre ki fog derülni és akkor ezek adolgok más színben fognak feltünni.