Ki volt a világtörténelem legkárosabb egyéne?
  • homeless
    #164
    Itt a családfa:

    Itt meg egy cikk, a második bekezdés az érdekes:
    Adolf Hitler titkos ősei

    Bírom amikor valaki úgy beszél összeesküvés elméletekről, mintha biztos lenne abban, hogy tényleg úgy történtek a dolgok. Pedig a nevében is benne van: "elmélet". Szídják a történelemkönyveket, hogy az csak az agymosás része, de ők is ugyanolyan agymosottak. Szó nelkül elhisznek mindent a híresebb összeesküvés-elmélet gyártóknak, pedig csak egy látszólag logikusan felépített baromságot szajkóznak. Általában olyan adatokkal jönnek elő amiről tudják, hogy SENKI nem fog utána járni. Én pl a múltkor beírtam pár nevet a google-ba, amik egy ilyen elméletben szerepeltek és összesen 1 nevet találtam meg, de róla se azt írták.

    Amúgy van pár összesküvés-elmélet amiknek lehet alapja, de a legtöbb egy baromság(Hitler zsidó, Bush egy földönkívüli hüllő, a pápa szintén...) Meg én is elítélem a zsidóknak a hülyeségeit. Pl, hogy lecsukják azt aki tagadja a holokausztot. Meg, hogy csak a zsidó halottakról, és német koncentrációs táborokról beszélünk, de az orosz munkatáborokról, vagy pl az amerikai atombombáról csak kevest. Pedig semmivel sem jobb a nem faji alapon történő tömeggyilkosság, mint a faji alapon történő. Ezt csak azért mondom el, hogy nehogy lezsidózzanak egyesek, amiért szerintem Hitler nem volt zsidó.