• FFASCKS
    #367
    Hát én voltam olyan hülye, hogy megvettem eredetiben ezt a (bocsánat az erős kifejezésért) szart. Az egy dolog, hogy mindenki tudja, hogy az EA sportjátékai scriptes szarok, amelyek azért vannak, hogy az intelligencia látszatát keltsék. A nehézségi szinteket nem sikerült belőni. Professional alatt fos a gép, azon vagy fölötte meg irreális dolgok történnek a pályán. Az hagyján, hogy Casillas 1-0ás vezetésnél az utolsó pillanatban egy nullszögből lőtt labdát a lába között bevéd száraz időben. (Úgy tűnik ha vezetsz a gép ellen, onnantól kezdve mindegy mit teszel, megtáltosodnak a noname kis gyík játékosok is, és olyan betöréseket csinálnak, ami irreális.) De hogy ez 10 esetből 9szer előjöjjön. Aztán ott van az, hogy míg a gép 15 meccsenként szabálytalankodik egyszer, te egy egyszerű belépő szerelésre pirosat (!) kapsz. Nem értem, hogy a második védő hívását miért csinálták ilyen körülményesre, ráadásul (és ez ha te vezetsz 100% hogy bejön) a védők akármelyik szögből lépnek be, mindig visszapattan az ellenfélhez a labda. Az ellenfelé ezzel szemben egy hátulról történő "beszúrás" után vígan indítja a támadást (a félpályát kb. 2 passzból mindig áthidalja). Irreális fizika, a kapusok kb. olyan intelligensen viselkednek, mint egy döglött faló (Ugyancsak Casillas a 16-oson belül elrohan a labdáért, aztán az utolsó méteren megáll, és bevárja, hogy az ellenfél csatára meglője a labdát, ami aztán 100% hogy bemegy, mert ugye a gép tökéletesen lő. Másik oldalon a csatárok bénáznak, mellélövik (mindig ugyanannyi centivel, mindig ugyanott). Régen nagy fifa rajongó voltam, egészen kb. a 2002-es darabig, és onnantól kezdve nem is igen élveztem. Ezért felesleges volt kiadnom tizenakárhányezer forintot, majd elpasszolom valakinek, aki van olyan balek, hogy megveszi ezt a szart.