1129
  • guardian hero
    #369
    Hát te valamit nagyon benéztél...
  • Istencsászár
    #368
    Olyan gép inteligenciát nehéz írni hogy mindenkinek a kedvében járjon... de még igyis az egyik legjobb... a fizikával nemtudom mi a bajod egész korrekt sé látványos, az meg teljesen ormális hogy a kapusok hibáznak, de ha megfigyeled akkor a kapusok nagyon sokszor olyanokat védenek amit nem kellene... túl erősek és pontosak. Amugy mielőtt leszarozod talán próbálgasd még főleg az online játékot is mivel a játék egyik fő erénye az... aki meg gép ellen jétszik az ezekre a hibákra, csalásokra, idegeskedésre bármelyik sportjátékba számíthat, mert ez ilyen.
  • FFASCKS
    #367
    Hát én voltam olyan hülye, hogy megvettem eredetiben ezt a (bocsánat az erős kifejezésért) szart. Az egy dolog, hogy mindenki tudja, hogy az EA sportjátékai scriptes szarok, amelyek azért vannak, hogy az intelligencia látszatát keltsék. A nehézségi szinteket nem sikerült belőni. Professional alatt fos a gép, azon vagy fölötte meg irreális dolgok történnek a pályán. Az hagyján, hogy Casillas 1-0ás vezetésnél az utolsó pillanatban egy nullszögből lőtt labdát a lába között bevéd száraz időben. (Úgy tűnik ha vezetsz a gép ellen, onnantól kezdve mindegy mit teszel, megtáltosodnak a noname kis gyík játékosok is, és olyan betöréseket csinálnak, ami irreális.) De hogy ez 10 esetből 9szer előjöjjön. Aztán ott van az, hogy míg a gép 15 meccsenként szabálytalankodik egyszer, te egy egyszerű belépő szerelésre pirosat (!) kapsz. Nem értem, hogy a második védő hívását miért csinálták ilyen körülményesre, ráadásul (és ez ha te vezetsz 100% hogy bejön) a védők akármelyik szögből lépnek be, mindig visszapattan az ellenfélhez a labda. Az ellenfelé ezzel szemben egy hátulról történő "beszúrás" után vígan indítja a támadást (a félpályát kb. 2 passzból mindig áthidalja). Irreális fizika, a kapusok kb. olyan intelligensen viselkednek, mint egy döglött faló (Ugyancsak Casillas a 16-oson belül elrohan a labdáért, aztán az utolsó méteren megáll, és bevárja, hogy az ellenfél csatára meglője a labdát, ami aztán 100% hogy bemegy, mert ugye a gép tökéletesen lő. Másik oldalon a csatárok bénáznak, mellélövik (mindig ugyanannyi centivel, mindig ugyanott). Régen nagy fifa rajongó voltam, egészen kb. a 2002-es darabig, és onnantól kezdve nem is igen élveztem. Ezért felesleges volt kiadnom tizenakárhányezer forintot, majd elpasszolom valakinek, aki van olyan balek, hogy megveszi ezt a szart.
  • warass
    #366
    Tudom, h PS2 port volt, dehát ezért szivatás :D Igen leszedtem PC-s Eurot, de 5 percet bírt(Alt+Del), sztem 09 is PS2 port lesz :D, más sportjátékok(NHL,NFL)nem is jönnek már PC-re...De X-re Eurot +veszem, mert jók a gameplay vidik alapján, és az 1ik műszaki bizományiban láttam ma, karcmentes 6e. Fifából majd a 09 et veszem már csak meg, mert minyá itt van
  • Istencsászár
    #365
    A pécés Fifa 08, Ps2 port. Hogyha akarod még fokozni az élvezetet, akkor szerezz be egy Euro 2008at, az még rátesz egy lapáttal:)
  • warass
    #364
    Most, hogy havertól elhoztam az X-es 08at, megerősödött bennem a felismerés, hogy az EA nemcsak, hogy utálja a PC-t, mint platformot, hanem bünteti a pécéseket, pláne aki megveszi tizenezerért
  • warass
    #363
    Neked köszönhetően nekem a fél év helyett csak pár nap szenvedés jutott, kösz mégegyszer
  • Istencsászár
    #362
    :), megkell szokni nekem pár hónapba beletellett mire felfogtam hogy ne az Y-nt nyomjam mert a kapusom kint áll a pálya közepén) és üres a kapu:), de sikerült, ma már tudok élni Y nélkül és a kapus is a helyén marad:D:D:D
  • warass
    #361
    Igen az volt a baj, hogy hátul is y-al szerelek...
  • warass
    #360
    Thx!
  • Istencsászár
    #359
    Ne nyomd az Y-ont és akkor nemjön ki... ha meg 1-1ben támadják le a kapusodat akkor természtesen kimozdul a kapuból mert nincs más esélye... ha ilyenkor gólt kapsz akkor az normális gól, nemlehet hárítani sokszor.
  • warass
    #358
    Sima Fifa 08-ban mindig kijárkál a kapus, van vmi megoldás ellene? Mert minden gólt ez miatt kapok már(eredeti, haveré)
  • Istencsászár
    #357
    A "felrakom"-ból ítélve ez valami pécé sux lehet ?! :)
  • vizesgabi
    #356
    Sziasztok. van 1 nagy problémám. Felrakom elindítom, meccsközbe nem akad meg semmi rendesen megy, csak amikor a meccs előtt be akarom áűllítani a kezdő 11et akor beszaggat.....nemtoom mit cisnáljak, és jó lenne ha valaki tudna segíteni ,mert elég sokat játszok neten, és ha kimaradnék az uefa 2008ból az nagyon visszavetné a tudásomat
  • tarti19
    #355
    ha eredetia stuffod akkor jóesetben találhatsz:P
    Én sem találkoztam még magyar sráccal igaz 2 hét alatt csak hétvégente öcsémmel összevertünk 52k pontot:D jó eza fifa csak remélem mozgásra a 09 meg euroban:P remélem
  • mateh
    #354
    Igen xboxom van!Tehát akkor csak simán xbox liveon kell keresnem magyar embereket?Mert fifa-ban nem igazán találkozom magyarokkal
  • bubu13
    #353
    gondolom akkor neked xboxod van a ps store az is olyan mint az xbox live ugyanugy le lehet tölteni dolgokat mint live-ról
  • mateh
    #352
    mi az a ps storen?Köszi a segítséget.
  • bubu13
    #351
    Felveszel pár magyart live-on/ps storen és akkor meghívód őket egy játékra
  • mateh
    #350
    Sziasztok!Következő a kérdésem.Hogyan tudok a fifa 2008-ban magyarokkal játszani?Jó lenne egy kicsit magyarul is beszélni már game közben.
  • bubu13
    #349
    Na kipróbáltam az Uefa 2008-at és kezdtem eggyet Hazánk válogatottjával.A selejtezőn csoportelsőként jutottam ki és megkaptam az Eb-n Franciaorzságot,Portugáliát,Ausztriát.Potugáliával és Ausztriával döntetlen Franciákat 3:0-ra vertem el most jön Svájc
  • tarti19
    #348
    Nekem nagyon bejött az uefa demo jobb szerintem iráynítás és mozgásban mint a fia 08 , valahogy élethűbb volt:) grafikára ninc panasz kiráylásg van:D remélem 09-re is megtartják az uefaban tapasztalt dolgokat:)
    JÖvőhéten én is beszállnék a bajnokságba:D
  • Istencsászár
    #347
    A FIFA 08 és Euro 2008 közt is látható a fejlődés, az hogy szebb lett, részeltesebb és nem utolsó sorba gyorsabb lett a motor... most ez az alapja pl a 2009es Fifának, ami nemrossz... az hogy ezzel a motorral meddig mennek el nemtudom... most ujdonság meg szép és eszméletelen jó, de hogy 2010-2011-ben milesz kitudja... ezt kell most élvezni.
  • galmat
    #346
    Szerintetek a jövőben tudnak majd a fifákból szebb grafikát kipréselni a konzolokon,mint a jelenlegi?(xbox360,ps3)
  • Christian88
    #345
    Azert remelem a 09 meg jobb lesz
  • Istencsászár
    #344
    Nagyon látványos nextgen FIFA technikai elemzés
  • balljuggler
    #343
    a többit msnen vagy ps3-n
  • balljuggler
    #342
    vegyél fel ferndlistre
    vagy itt az msn:
    [email protected]
  • Gascoigne
    #341
    Mennék szívesen, de még kell pár nap, múlt hét pénteken műtötték a kezemet, pénteken veszik ki a varratokat, talán jövő héten már jó lesz játékra.
  • balljuggler
    #340
    hali gascoigne
    van kedved jelizni a bajnokságra?
    11 ember már megvan
  • Gascoigne
    #339
    Nekem az már teljes áru. :)
  • Istencsászár
    #338
    nem teljes áru játék, mert ujonnan 10ért lehet venni ( külföldön nem néztem, de ott mégolcsóbb lehet )
  • balljuggler
    #337
    Hali!
    Már a multkor említettem hogy indul egy (PS3)fifa08 bajnokság...
    már egy ideje toljuk mi 8-an de kellene még 10-12 ember!Mert nem igaz hogy csak 8 embernek van PS3 és csak 8 emberke tolja online a fifát...
    Ha valaki kedvet kapna fifázni és szeretne egy jo kis közösséghez tartozni akkor írjon!
    Garantáltan csalás mentes mert mindenki normálisan és időbe tolja a meccseit...
    Leszedtem az euro 2008 demoját...hát...könnyebb mint a fifa az tuti és az az esős effect no meg az edzős bejátszások az brutális!
    Bár szerintem egy szimpla és ezt idézőjelben mondom "szimpla" nemzetközi csapato s foci nem ér 10k-t én realisztikus vagyok és max a 7k mert ez amolyan kieg számomra...számomra...remélem a 09-ben is hasznosítani fogják ezeket az animációkat és alapokat amiket most lefektettek az euroba...
  • Gascoigne
    #336
    Az lehet, hogy jobb lett, de annyi változás nincs, hogy megérje még egy teljes árú játékként megvenni.
  • Istencsászár
    #335


  • Istencsászár
    #334
    Beszereztem egy Euro 2008at. Akinek a FIFA 08 megvan és bejött neki annak kötelező ezt is, még jobb lett!
  • Forrest Gump
    #333
  • aabelus
    #332
    aha,szarabb :))okosak vagytok.
  • Istencsászár
    #331
    Olyan, mint xboxon a live "csak szarabb". :))

    / elfut /
  • Forrest Gump
    #330
    Ez nem egy oldal,ez a playstation network.
    Olyan, mint xboxon a live.