Sins of a Solar Empire
  • droidka
    #75
    Hali! Nem rossz ez a játék!!!

    Bocs, hogy hülyeséget kérdezek, de nem jöttem még rá hogy hogyan lehetne megnövelni az anyahajón maximálisan lévő bombázók (és vadászok) számát???! Ha lehet egyáltalán?(Nem mindegy, hogy kettő vagy 7!!!)

    A kézikönyvben a hajók adatainál mintha olyasmi lenne, hogy lehet növelni...(Ha jól értem.)
    Meg a Dreadnoughtokhoz is?? Az kéne, hogy azokra is rá tudjon dokkoltatni pár, mert hiperugráskor azok ott maradnak az adott szektoron belül, amiket nem a hordozóval gyártok, hanem a hangárból...

    Meg az anyahajó képesség-pontjainál van olyan,hogy a vadászok támadásait fejlessze + 10 sebzéssel, de ezt csak akkor engedi, ha hozzá van rendelve egy szakasz.

    Bár szerintem hozzárendeltem (max. ugye most kettőt tudok, a formáció menüben megjelenik, hogy közeli/távoli hatósugárban legyenek a védendő hajóhoz, megjelenik az ikon a spec ikon a hordozó felett), de nem engedi aktiválni...

    (A gyakorló részt végigcsináltam, de nem lettem tőle okosabb, meg neten próbálok rákeresni, de egyenlőre még nem találtam megoldást...)