I want that girl.
  • zolo
    #590
    Fogalmam sincs mitévő legyek...
    Van egy lány, aki régóta tetszik.Nemcsak nekem.Hét elején szakított barátjával, aki mellesleg az osztálytársam és jóbarátom. A lány szintén jóbarátom.Már a barátja ideje alatt is sokat volt a lány az egyik barátjával, évfolyamtársával, akit ismerünk mindannyian.Eddig is nagyon nyomult, de most aztán rákapcsolt.
    A lány nem jön le hozzánk a volt barátja miatt, én napi egyszer felmegyek az egyik szünetben, de néha akkor is ott van az évfolyamtársam.

    Szeretnék sokat lenni a lánynak, de mivel nem tudom pontosan mit gondol rólam, miként néz rám, nem akarok vele túl sokat lenni, nehogy elszúrjak valamit. De eközben a másik srác mindig vele van, van cégeskocsi amivel suliba jár, ráadásul egy utcában laknak, és így rengeteget vannak együtt, a srác kinyalja a seggét a fuvarozással, az esténként kimennek a parkba, stb. Ez ellen nem tudok versenyre kelni. A lány azt mondja testvérként tekint rá, de lehet összejönne valamikor vele, csakmert annyit foglalkozik vele. Nekem ez nem tűnik szerelemnek, mint ami a régi barátjával volt, de zavar már a gondolat is.

    Múltkor discoban túl sok jelét adtam szerinte a tetszésnek, de ezt megbeszéltük. Viszont akkor még együtt voltak barátjával, nem akartam beleszólni. Van barátom, aki azt tanácsolja, hogy várjak még, ne nyomuljak, még túl kell lépnie az előzőn.

    De így, hogy a konurencia nyomul nagyon, nemtudom mitévő legyek:(

    Ötlet,tipp, valami?


    Csak azt tudom, hogy I want that girl.