748
I want that girl.
  • Rundstedt17
    #628
    hát talán majd egyszer hátha bejön nekem is
  • Rundstedt17
    #627
    kell lennie megoldásnak
  • Sas6
    #626
    Ok ok persze nem baj:)

    Amugy én nekem is van h huu dejolenne ha összetudnék jönni azzal a csajjal vagy valami, aztan tök szar, de csak eccerkell elmennem szorakozni és már abszolult nem hiányzik :D
  • Nyiri
    #625
    Tudod hanyszor ereztem en ezt? Ez ilyen. Aztan jott masik. Akit igazan szeretel szerintem soha nem felejted el, de mindig okkal van vege vagy okkal nem kezdodik el valami. Azon ragodni hogy mit, hogyan, miert nem sok ertelme van meg akkor is ha ezt mindenki tesz egy ideig :)
  • Rundstedt17
    #624
    de én nem akarok másikat
  • Nyiri
    #623
    A megoldas az hogy van masik.
  • Rundstedt17
    #622
    megoldást akarok
  • Rundstedt17
    #621
    hát na van türöképességem
  • Rundstedt17
    #620
    koptassam le?de ez a megoldás nem megoldás én akarom őt
  • Rundstedt17
    #619
    van,de tudod nem illendő felrakni
  • Rundstedt17
    #618
    bosszú nem az én stílusom legalábbis jó csajokkal szemben nem
  • grizzly21
    #617
    ne akard megbosszulni, azzal lesullyedsz a szintjere. ha van eszed lekoptatod, akkor talan meg az is leesik neki hogy mindent nem tehet meg, elobb utobb ugyis megtanulja
  • Nyiri
    #616
    En egy ilyen utan tudod mikor hivtam volna fel...
  • Sas6
    #615
    csajrol nincs kép?:D Kiváncsi lennék rá már ... :D:D
  • kretyás
    #614
    pfffffffff :D :D
  • Sas6
    #613
    lol ilyen csajt.. pff hát én ien csajokat inkább hagyom.
  • gameplusz
    #612
    Szivasd vissza valahogy.
  • Rundstedt17
    #611
    Én kérdésem meg az lenne mit lehet kezdeni egy olyan lánnyal aki nagyon beképzelt(ami azért nem teljesen igaz mert reális alapja van) és azt hiszi bármit megtehet meg neki mindent szabad?Mert például megbeszéltük hogy ekkor meg ott találkozunk beszélgetünk mint előzö héten erre nem jön el aztán én erre felteszem a kérdést telefonon hogy miért nem jött el?Erre ő mert én bármit megtehetek úgyse fogsz haragudni rám ahogy senki sem...Hogy lehetne észhez téríteni és "megfogni"?
  • sapkafej
    #610
    plusz, ha dobott, akkor minek hívogatod meg izé. ne menj át szánalomba
    lehet ez a baj
  • Nyiri
    #609
    Mit akarsz egy 14 eves lanytol??? Nevetseges.
  • Jacky
    #608
    Komolytalan még a lány, pár év múlva talán. De azért beszélj vele.
  • Rundstedt17
    #607
    én is ezt gondoltam csak nem mondtam
  • eLiXir
    #606
    pedo vagy
  • Rundstedt17
    #605
    jól van bővebben..5 év még nem lenne sok..DE TE 19 ő 14...szerinted ez hosszú távon müködne?14 évesen ahogy az előttem szóló mondta aligha akarnak komoly kapcsikat.meg te elkerülsz tovább tanulsz?teljesen más próblémák stb...tehát rövid távon ok...kérdezzd meg magadtól mit szeretsz benne?Fellángolás vagy magát a személyt szereted?mert nagyon nem mindegy!
  • Sas6
    #604
    huh ez nem könnyű eset.. 14 éves.. mondjuk áállitolag a nők hamarabb "érnek". 14 évesen meg szerintem nem nagyon jellemző az emberekre hogy komoly kapcsolat lenne egy masik valakivel. hát nemtudom, ilen esettel még nem naon talakoztam én sem, de végülis ha ismered, és tudod hogy akar akor várj vele, meg probálkozz elöbb utobb csak beadja a derekát.
  • Rundstedt17
    #603
    hagyd túl fiatal...
  • Captain Sparrow
    #602
    Hi!
    Vki aki érti h miért bolondok a nők segítsen :s
    Tehát arról van szó h barátnőmmel szakítottunk...azaz ő velem...minden szép volt jó volt és szeret is..csak hogy elege lett h sokat veszekedünk és h ő el akar felejteni és nem akarja fojtatni stb.. :s amugy tudom h mi a probléma..az hogy ő 14 éves én 19..és mindig vele voltam és talán tul sokat is és talán tul gyorsan folytam bele az életébe (3hónap) és hát elég sokat veszekedtünk de csak aproságokon de tényleg sok volt...szal már 2 hete nem járunk..de ismerem és tudom hogy még szeret, mindig néz meg ien fejekete bevág :/ ha esetleg odamegyek hozzá beszélni suliba akkor 2 percnél tovább nem birja és azt mondja h bemegy mert nemakar sírni..vagy egyszerüen csak tök lekezelő... osztálytársai mondták h tökre megváltozott miota szakitottunk mindenkivel lekezelő meg bolond...meg nem jár senkivel csak hülyit pár srácot, de semmi komoly nemvolt köztük.. és állítolag ezt is direkt csinálja h engem idegesítsen.. msnen beszélünk néha tök jól elbeszélgetünk és mikor már majdnem olyan szinten vagyunk mint régen akkor átvált bunkora :s...telefonon viszont ojan az egész mintha hiányoznék neki.... és hiába mondok neki bármit csinálok bármit nemtudom hogy csináljam vissza az egészet:s de tudom h ő is akarja csak még magának sem vallja be és ezt nemértem meg h miért :S tudom h 14 éves és még kislány de nekem csak ő kell....
    Amugy ez egy elég régi kapcsolat mert tavaly belémszeretett én is belé de nemvolt semmi meg igazábol nemis nagyon akartam mert tényleg még fiatal volt..aztán egy balhé után ő nembeszélt velem meg teljesen mintha utálna..kb mint most és rá fél évre derült ki h szeretett egész végig, barátnői mondták el..közbe én összejöttem másokkal (nem 14éves xd) és akkor mégjobban berágott..aztán most vhogy öszejöttünk.. és ez lett belőle :s ugyanaz miint tavaly.
    Annyira makacs :s és a legszarabb h nekem már csak 3 nap van a suliból utána csak ugy öszefutás szintjén nem fogunk találkozni nagyon gyakran és szerntem akkor jön rá hogy hibát követtünk el vagy pedig tényleg elfelejt végleg..de ezt kétlem..
    Szoval..nem tudom mit tegyek..persze várni mást nem is tudnék, csak megjön az esze :s csak az a baj h amien makacs és ha hiányzom neki akkor sem fog szólni.. lehet h várnom kellet volna még pár évet vele de igy jöt ki...
    Az utolsó amit még megprobálok tenni..csak olyan helyzetben kell lennünk h tényleg kettesben.. hogy csak ugy lekapom xd akkor tuti h nemfog eküldeni max azt mondja h ezt nemkéne és még mindig nemakar ujra öszejönni velem :s... de nem adom fel megprobálom pár év mulva is xd mert nekem ő kell :/
  • vegicsek
    #601
    Bocs, de ez idevág:)
  • htr93
    #600
    Very
  • Jacky
    #599
    Keress egy másik, csinos, normális, rendes lányt. Tele van velük az egész ország, csak meg kell találni.
  • zolo
    #598
    Nos, a vonat elment.

    De jött közben egy új, ugyanazzal a lánnyal. És úgyérzem a barátságunk szorosabb lett, elfogadtam amit mondott, és túl tudok lépni ezen, a másik srácnak ott a lehetőség, egyedül maradt.

    Legyenek boldogok, én is az leszek hamarosan:)
  • Danman
    #597
    max azé balfasz me ezen rágod magad. Ha már késő, akkor nem tök mindegy? majd legközelebb;) velem is sokszor volt ilyen. éés mondjuk nincs is most csajom:D
  • zolo
    #596
    Balfasz vagy nem balfasz?

    Elhívott hozzájuk még a héten, hogy Photoshopot mutassam meg neki. Mondom megyek ofkorsz. Ma (is) beszéltünk, hogy akkor mikor menjek, de mondta hogy anyukája egyik ismerőssel(oktató) leszervezte, hogy vezessenek,nézze meg mi a hiba,mert már kétszer elhasalt a forgalmin. Mondta, hogy majd jövőhéten menjek ki, holnap megbeszéljük melyik nap.

    Eddig egyszerű. De most azon rágom magam, hogy mért nem kérdeztem meg tőle, hogy van-e kedve vezetés után bejönni a városba. Most már késő, és nem is tudom hogy reagálná le. Tiszta hülye vagyok(?)
  • Sas6
    #595
    Esetleg te is hivd el majd valahova, hátha elmegy majd veled.
  • Jacky
    #594
    Puhatolózz, aztán hajts rá szerintem is!
  • Picar77
    #593
    tudom miről beszélsz
    velem is ugyan ez volt, és és eddig is szerettem őt de most
    Mondjuk ő kezdemélnyezett én feltételezni se mertem volna hogy tetszem neki....
  • zolo
    #592
    Az a baj a lány a barátom. Ha nem úgy sül el ahogy szeretném akkor még többet veszítek:(

    Rohadt egy kör ez:S
  • Picar77
    #591
    hát szerintem hajts rá mert elmegy a vonat...
  • zolo
    #590
    Fogalmam sincs mitévő legyek...
    Van egy lány, aki régóta tetszik.Nemcsak nekem.Hét elején szakított barátjával, aki mellesleg az osztálytársam és jóbarátom. A lány szintén jóbarátom.Már a barátja ideje alatt is sokat volt a lány az egyik barátjával, évfolyamtársával, akit ismerünk mindannyian.Eddig is nagyon nyomult, de most aztán rákapcsolt.
    A lány nem jön le hozzánk a volt barátja miatt, én napi egyszer felmegyek az egyik szünetben, de néha akkor is ott van az évfolyamtársam.

    Szeretnék sokat lenni a lánynak, de mivel nem tudom pontosan mit gondol rólam, miként néz rám, nem akarok vele túl sokat lenni, nehogy elszúrjak valamit. De eközben a másik srác mindig vele van, van cégeskocsi amivel suliba jár, ráadásul egy utcában laknak, és így rengeteget vannak együtt, a srác kinyalja a seggét a fuvarozással, az esténként kimennek a parkba, stb. Ez ellen nem tudok versenyre kelni. A lány azt mondja testvérként tekint rá, de lehet összejönne valamikor vele, csakmert annyit foglalkozik vele. Nekem ez nem tűnik szerelemnek, mint ami a régi barátjával volt, de zavar már a gondolat is.

    Múltkor discoban túl sok jelét adtam szerinte a tetszésnek, de ezt megbeszéltük. Viszont akkor még együtt voltak barátjával, nem akartam beleszólni. Van barátom, aki azt tanácsolja, hogy várjak még, ne nyomuljak, még túl kell lépnie az előzőn.

    De így, hogy a konurencia nyomul nagyon, nemtudom mitévő legyek:(

    Ötlet,tipp, valami?


    Csak azt tudom, hogy I want that girl.
  • Rundstedt17
    #589
    jah úgy értem...