• Su0my
    #92
    úgy van, 2000 környékén 10-ért vettem a mai napig legmegbecsültebb játékomat, a Final Fantasy VIII-at (a VII-hez még sajnos nem volt szerencsém). ha lesz rá időm, elképzelhető, hogy felrakom és eljátszogatok vele, hihetetlenül tetszik még a mai napig: kevés hasonló élményt nyújtó progit találhatnék szerintem a mai kínálatban. és grafikája meg kb 5 pixelből áll, mégis, valahogy jobban tetszik, hangulatosabb, mint akármelyik fotó-szerű kép, amiket előmutatásokban lehet látni..

    na amit akartam mondani: köszönjük meg a kiadóknak vagy nem is tudom kiknek, hogy a magyar valuta romlásával és gazdaság csökkenésével blabla (nem vok közgazdász:) ) nem tart lépés pl a PC-s játékok ára! 7 éve (sőt!! 8-9) lényegében nem sokat mozdult a játékszoftverek ára. Igaz, engem hidegen hagy, HL1 amikor megvettem, 2000 forint volt, azóta CS1.6, mondanom sem kell, hányszorosan érte meg? WoW is kiegészítőstül mindenestül 14e HUF (igaz, havi 3e, de van két ingyen hónapod, ha megveszed mind2-t). Nem drága, de azért inkább járjatok moziba, itt a moziünnepek is pl, holnap is tart, xar filmek, de 360-ért be lehet rájuk ülni. és az 360 FT + egy kis kaja+üdítő+pia, 3-4 ezerből csaptok egy jó kis napot/estét, mennyivel jobb?