• bigatti
    #4371
    Az elején járok még viszonylag még nem álltam be sehová. Don Esteban-hoz szeretnék beállni. Csakhogy a mocsárban, tehát Don Esteban táborában van egy küldi, amibe az van, hogy beszéljek valakivel a kolostorban. Viszont a kolostorba ha bejutok, azonnal soroznak és máris az inkvizícióhoz tartozom; már Don Esteban táborába nem léphetek be. Valami ajánlással, úgy látom, azonban be lehet jutni úgy a kolostorba, úgy hogy ne sorozzanak automatikusan, mint bűnözőt. A kikötővárosban, már "összehaverkodtam" az inkvizíciósokkal, a főnökük is a bizalmába fogadott és megigérte már rám nem fognak támadni a szigeten az inkvizíciósok; gondoltam akkor már ez elég ahhoz, hogy a kolostorba menjek és szabadon mozogjak úgy, hogy még nem soroztak inkvizíciósnak, tehát a mocsári küldetést teljesítve mehessek Esteban táborába vissza. De nem...
    Bár a kikötővárosban meg lehet csinálni elég sok küldit ahhoz hogy már beléphessek a mocsári tábor csapatába, de azért csak jó lenne még előtte kódorogni outsiderként a monastery-ben is. Van megoldás? Vagy ne legyek ennyire kényes-finnyás..? ;)