• Phoenix lord
    #4359
    hali. valaki ha még jár erre :) kéne nékem egy kis segítség. végignyaltam egy csomó idegen nyelvű fórumot és nem találtam segítséget a problémámra.
    3.fejezetben vagyok. az inkvizitor már bement a titánhoz. jövök ki hevesen a gyíkemberek meg abálják a monostort. nosza rajta segítsünk nekik (mágus vagyok) felvennének magasabb mágusi kasztba de ehhez előbb ki kell pucolnom a monostort a gyíkemberektől(megvan) meg össze kell hívnom a mágusokat. midenki megvan kivéve pallas. tudom hogy meghalt de NINCS azon a helyen ahol lennie kéne a hullájának.se a bejárati csarnoknál nincs sehol átnéztem az egész kib.aszott monostort és sehol nincs meg. oda kéne adom pallas naplóját illuminas.. akárkinek de ha nincs hulla nincs napló ha nincs napló meg meg vagyok lőve próbáltam cheattel hogy goto pallas és semmi nem történt. próbáltam a naplóját mint itemet becsítelni nem ment...aki tud valamit írjon (közbe elkezdtem előről hátha most nem tűnik el csak nem akarom 23-órányi munkámat kidobni az ablakon)