4439
  • Phoenix lord
    #4359
    hali. valaki ha még jár erre :) kéne nékem egy kis segítség. végignyaltam egy csomó idegen nyelvű fórumot és nem találtam segítséget a problémámra.
    3.fejezetben vagyok. az inkvizitor már bement a titánhoz. jövök ki hevesen a gyíkemberek meg abálják a monostort. nosza rajta segítsünk nekik (mágus vagyok) felvennének magasabb mágusi kasztba de ehhez előbb ki kell pucolnom a monostort a gyíkemberektől(megvan) meg össze kell hívnom a mágusokat. midenki megvan kivéve pallas. tudom hogy meghalt de NINCS azon a helyen ahol lennie kéne a hullájának.se a bejárati csarnoknál nincs sehol átnéztem az egész kib.aszott monostort és sehol nincs meg. oda kéne adom pallas naplóját illuminas.. akárkinek de ha nincs hulla nincs napló ha nincs napló meg meg vagyok lőve próbáltam cheattel hogy goto pallas és semmi nem történt. próbáltam a naplóját mint itemet becsítelni nem ment...aki tud valamit írjon (közbe elkezdtem előről hátha most nem tűnik el csak nem akarom 23-órányi munkámat kidobni az ablakon)
  • sanyiiiii
    #4358
    Tévedés, a helyes válasz The Elder Scrolls V: Skyrim. Csak sajnos az év végére várható. Az Oblivionban és a Risenben kb annyi a közös hogy rpg... Viszont a Skyrimbe lekoppintanak pár jó dolgot a Gothicokbó/risenből, és mivel én mind a PB munkáit mind a Elder Scrolls sorozatot (eltekintve az alap Obliviontól, ami nekem nem jött be) nagyon szeretem ezért úgy gondolom hogy nagyon rossz dolog nem sülhet ki belőle.

    Viszont mindenképpen tudom ajánlani a Nehrim nevezetű Oblivion total conversiont, elég jól sikerült.
  • Palinko
    #4357
    the elders scroll IV oblivion
  • #4356
    Fujj
  • Noodlee
    #4355
    Arcania
  • Noodlee
    #4354
    Two Worlds I.-II.
  • gaspijoci
    #4353
    Sziasztok!

    Tudtok még ilyen játékot a Venetica-n és a Gothic-okon kívül? Ezeket már végig nyomtam.
    Nagyon rákaptam erre a stílusra.
    Előre is köszi!
  • wantonly
    #4352
    A kalózos, puskával lövöldözős képek.
  • rotator
    #4351
    Mint például melyik?
  • wantonly
    #4350
    Viszont lesz Risen 2. :)

    Bár egy-két kép megrémisztett.
  • NiGhTM4R3
    #4349
    Nekem ez olyan kezdetlegesnek tűnik, nem olyan kiforrott mint pl. a másik kettő. Ott sokkal mélyebb a történet, a párbeszédek kidolgozottabbak, a küldetések. Ezt olyan 5-6 évvel korábban tudnám elképzelni, mára csupán jó szórakozás, de nem klasszikus.

    De kinek ez jön be, kinek az :]

    Ja, hallottam az emberek felemelkedéséről szóló monológot, de utána rögtön a készítők listája jött elő azt meg automatikusan lépem tovább :D

  • wantonly
    #4348
    Nekem ez jobban bejön, mint a DA vagy a Witcher.

    A vége viszont tényleg gáz, a párbeszédet a végén azért nem láttad, mert ott csak hang van. :D
  • NiGhTM4R3
    #4347
    Na, végigvittem. Ahhoz képest, hogy a játék relatíve kicsi (2GB telepítve) kb. 20 óra játékidőt adott. Grafikára nem rossz, a történet sem, az ellenfelek ügyesen védekeznek.

    Eléggé egyszerű a nagyokhoz képest (számomra a Dragon Age, The Witcher a favorit - legalábbis az utóbbi időben)

    Úgy kezdtem a játékot, hogy feltettem a frissítését de nem vette figyelembe. Pár kisebb-nagyobb buggal találkoztam. A végén a harc egy vicc volt, azért kár. Elvileg a végén még Patty-val is volt egy párbeszéd, nekem nem mutatta.

    Nem kiemelkedő játék, de egyszer jó volt. Nem érzek késztetést, hogy mostanában végigjátsszak egy másik oldalt, mint a DA-esetében :/

    A segítséget, türelmet pedig köszönöm a hozzászólóknak!
  • NiGhTM4R3
    #4346
    2-3 napig nem játszottam a játékkal, totál elfelejtettem, hogy merre kell vissza menni. De ha elteleportálok pl. a Kikötővárosba akkor vissza tudok jutni ehhez a csörlőhöz?

    Engem taszítanak a távolsági fegyverek, szóval más játékokban sincs nálam íj tartalékban.. csak ez most felhúzott kicsit, milyen apróságokon múlik a dolog :)
  • wantonly
    #4345
    Persze, hogy vissza tudsz menni.

    Ez nem az egyetlen hely ahol nyílra volt szükség (mágia-mentes helyeken, a romokban), az nem a játék hibája, hogy nem viszel magaddal. :)

    Azt mondjuk hozzá kell tennem, hogy én is elég furán néztem, hogy egy csörlőt, hogy a franca tudok leengedni úgy, hogy rálövök egy nyílvesszőt? :D
  • NiGhTM4R3
    #4344
    Esetleg van valami csalás erre? visszamenni sem tudok már, ha meg elteleportálok akkor sem biztos, hogy vissza tudok menni, hisz a kapcsolók már el vannak fordítva, stb.

    Végigjátszásban is csak a végén írják, hogy itt csak íjjal lehet vitézkedni, rohadt mérges vagyok.
  • NiGhTM4R3
    #4343
    Ha kevés a manna, akkor azt kiírja.. szerintem bug volt.

    Viszont a vége felé tartok, a Titan páncél utolsó darabját szedem össze. Van egy felvonó amit csörlővel le kell engednem, de ott van mellette egy mágia-tiltó kő szóval csak íjjal tudom megcsinálni a feladatot. DE NEKEM NINCS NYÍLVESSZŐM, most mi a lóherét csináljak? vagy egy órája bolyongok a labirintusban, most menjek el egy árushoz, meg vissza? hát b*sszák meg..
  • McFrost
    #4342
    Töltsd vissza a manádat.
  • Myxir
    #4341
    Köszi,megvan és sikerült is.
  • wantonly
    #4340
    A vulkán erődben van olyan hely, ahol kizárólag ezzel lehet tovább menni szerintem.

    Érthetetlen számomra is, mert tekercs használathoz kizárólag mana kell, semmilyen tudás nem kell hozzá! Nem növekedhet a követelménye! Nem lehet, hogy nincs maxon a manád? Én harcosként bármilyen tekercset tudtam használni.
  • NiGhTM4R3
    #4339
    Akkor bizonyára anélkül is végig lehet játszani a játékot :D mert szerintem sokan harcosként játszanak.. csak most pont elakadtam abban a 2 küldiben, de akkor tovább nézelődök, kell lennie más megoldásnak.
  • wantonly
    #4338
    Ignatius mestertől, de ahhoz mágusnak kell lenni énszerintem. Harcosként nem tanulhatod meg.
  • NiGhTM4R3
    #4337
    Van nautilus tekercsem, nem kell csinálnom. A problémám az, hogy eddig kb. 3x használtam, és most már nem tudom mert kevesli a képzettségemet hozzá. Mondjuk ezt nem vágom, miért emelkedett a követelménye :/

    Szóval az eredeti kérdés, kinél tudom növelni a rúna mágia pecsét képzettségem? néztem csomó mindenkit, de nem találtam megfelelő embert
  • wantonly
    #4336
    Ha megtanultad/megtanulod a tekercskészítést, és van "nautilus" rúnád, akkor készíthetsz ilyen tekercset (is) amennyit akarsz! Ha emlékezetem nem csal a Vulkán erőd könyvtárában is van valahol. Én speciel vásároltam 1-2őt, a többit találtam és az bőven elég volt. Úgy emlékszem valóban van egy-két hely ahol szükséges, máshol meg extra kincseket lehet találni a segítségével. De én össz-vissz 8-10db-ot használtam el kb.
  • NiGhTM4R3
    #4335
    Mert pl. a gyíkemberek kiűzésénél csak 9-et találok a 10-ből, de láttam kis egérlyukat ahol átmásznék, hátha ott a 10.

    Vagy a főküldi, mikor Mendoza beküld a hegy gyomrába, ott is elakadtam de találtam ilyen kis lyukat.

    Szóval a 'csigavarázslat' nélkül is megoldhatóak ezek a küldik?
  • wantonly
    #4334
    Harcosként minek akarsz pecsét mágiát tanulni? :O Készíts magadnak inkább tekercseket. Amúgy meg csak néhány hely van a játékban ahol szükség van rá, de annyit lehet találni is.

    NPC-k listája
  • NiGhTM4R3
    #4333
    Eddig tudtam használni a Nautilus varázslatot (harcosként) de most nem tudom, mert a rúna mágia pecsét képzettségem nem elég magas. Azt hol, kinél tudom növelni?

    Lehetőleg ne a vulkán erődben, mert ott betörtek a gyíkemberek és csomó mindenki meghalt..
  • #4332
    link Itt keress rá a játékra, szed le a patchhez való cracket és másold be a helyére. Ugy se tudsz neten játszani vele, szóval nyugodtan törheted
  • Myxir
    #4331
    Hi!
    Valaki nem tudna (Kérem az eredeti lemez-es hülyeség ellen) valamilyen patch-t adni?
    Egyszerűen nem tudok belépni a játékba már napok óta holott semmi baja nem volt neki.
    Most meg ezzel etethiába mountolom be nem reagál semmire.
    Próbáltam 1 patcht de ez sem segített.
    Akinek lenne valamilyen ötlete vagy olyan patch ami segítene örök hála.
  • NiGhTM4R3
    #4330
    Köszi, megpróbálom

    Viszont nekem nem mutatja a tekercseket, papírokat. Bal kattra semmi, jobbra meg kilép az inventoryból.
  • wantonly
    #4329
    1. Egyszerűen csak rá kell kattintani.

    2. Ha nem találod,akkor úgy csináld, ahogy rosti mondta. Én speciel kapásból megöltem a nyomorultat, és mivel emlékeztem egy lezárt ajtóra a közelben, ezért oda mentem először és tényleg ott volt. Büszke voltam magamra. :P
  • rosti
    #4328
    Ha 500 al több xp-hezakarsz jutni add oda a kaloznak utána elmondja hol van a csaj .Mikor vége a beszédnek a kaloz elmegy akkor simán legyakod és elveszed töle a tekercset.
    A csajt anál a toronynál találod ami az idefelé vezető uton volt nem ott ahol a tücskök vannak.Ha az emelkedőn mész a patakot elhagyva kövesd az utat mig elérsz a romhoz.
    Ott az uton tovább mig a lefelé menő lépcsőn le nem mész ott jobra lesz 1 lépcső lefelé a szirten balra 1 ajto.Fákja is van a falon.
  • NiGhTM4R3
    #4327
    2 kérdésem lenne:

    1, A dokumentumokat, papírokat az inventoryban mivel tudom elolvasni?

    2, Patty-t elrabolta Romanov Kapitány, és megkér, hogy adjam át neki a térképet. Adjam át neki, vagy öljem meg? meg akarom menteni Patty-t, de nem találom a celláját
  • rage
    #4326
    Szerencsére így tovább lehetett vinni a játékot.
    A söprögetős csávó valóban árul ilyen tekercset, kár, hogy addig nem áll velem szóba, míg Vitus nem küld hozzá.
    Így maradt ez a cheat, onnan máris folyik tovább a sztori, a nyomozás közepénél tartok már.
  • NiGhTM4R3
    #4325
    Köszi.

    Nekem is volt egy érdekes bugom: a kikötőnél egy ribit kellett hívnom az őrnek, és az meg nem tudta megkerülni a világítótornyot (amögött kellett találkozniuk) ehelyett átsétált a falon, utána visszaugrott 10 métert, aztán a tetőre repült és úgy próbálta megkerülni. Ezzel elszórakozott percekig, épp töltöttem volna vissza egy régebbi állást mire MEGKERÜLTE azt a szerencsétlen tornyot. :)
  • Myxir
    #4324
    Hali!
    Nekem is lenne viszont egy olyan kérdésem,hogy vissza szeretnék menni játszani (nem volt letörölve a játék,régen ment most nem megy) de nem enged belépni hiába lövöm be Deamonban a disc-et azt írja ki,hogy kérem az eredeti verziót? valakinek lenne valamilyen ötlete megköszönném.
  • Myxir
    #4323
    Nem kell semmiféle kód.
    Emlékezeteim nem csalnak (márpedig nem sűrűn szoktak) lehet venni a söprögetős csávónál...Neve carlos,Pedro nem jut eszembe
    Lényegében akinek elég sok köze volt a Monostorban történt holttesthez.
    Ott lesz a szobáknál.
  • rage at work
    #4322
    Ha egy játékban ilyen zsákutca van, hogy nem lehet továbbjutni, az bug.
    Mindenképp kellene lenni szabályos megoldásnak, még akkor is, ha most épp nincsen nálam semmilyen varázslat vagy gyűrű.

    A bug ellen meg egy ilyen cheat még belefér.
    :-)
  • wantonly
    #4321
    De csalni csúnya dolog. :P

    Kijuthatnál csalás nélkül is (ha mondjuk van lebegés varázslatod), vagy akrobatikád (esetleg ilyen képzettséget adó gyűrűd).
  • rage at work
    #4320
    Találtam egy ilyet, hogy :
    Give It_Scr_Joke

    Ha ez segít, akkor folytatom a játékot.
    Elölről nem lenne kedvem kezdeni :)