• Zóanagyvarázsló
    #4244
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott minden kaszttal ugyanaz, de nem is nagyon kell hozzá 200-as erő, nem tudom, hogy egyáltalán előnyt jelenthet-e. Próbáltam nyilazni is, de nem úgy tűnt, mintha érne valamit, pedig úgy nagyobb damage-emnek kellett volna lenni, mint a Titan Warhammerrel. Érdekelne, hogy mással le lehet-e győzni, de tovább próbálkozni lusta vagyok.

    Egy szó mint száz: nem nehéz a végjáték, csak nagyon gyenge lett ebben a formában. Nem lett volna bajom ezzel a hack'n'slash stílusú bossfighttal, érdekességnek jó lett volna, de kevés a lehetőség, és amúgy ennél a B-kategória alatti darabok is jobbat vonultatnak fel, szóval kár érte.

    Maga a taktika: ami villog, el fog tűnni, van idő elhúzni onnan, lövedékeket pajzzsal kell védeni, és nem hagyni, hogy letoljon a platfromról, a sugár elől pedig futni körbe. De túl lehet élni ezeket, főleg egy Magic Protection spell védelmében. Azért érdemes lehet italokat, esetleg scrollokat betenni hotkeyre. (Instant spelleknél ugye nem teszi el a pajzsot, mint italnál.)

    Amikor pedig kissé összegömbölyödik, akkor oda kell menni, és rásózni. Ezt kell ismételgetni, amíg meg nem hal.