• Hawk06
    #4099
    Azzel a kardforgatás szintel elég simán szétvered a csontvázakot.Ha 4 nél több van,akkor lessz szükséged kicsit nagyobb koncentrálásra.
    Én 50 erővel és egy bastard swordal meg azzal a pajzsal ami neked van már 5 Vassal gyürűt szereztem.
    Ja és a vadász öltözékem van ami ahogy nézem nem nyújt semmivel se több védelmet.De ha jól emlékszem öltözék nélkül a fa pajzsal is elbántam 2 csontvázzal.
    Csak védekezz,tanuld ki a mozdulataikat.Aztán támadj,ha többen vannak 3nál akkor ne nagyon támadj 2 ütésnél többet és mindig nyomd az A vagy D gombot úgy egyszerre 3 ellenfelet is elérsz a kardal.És ne engedd ,hogy körülvegyenek.

    Jelenleg 8as kardforgatási szinten és 65 erővel (abból +15 egy általam kovácsolt amulet)a gyíkokkal is simán elbánok.És még mindig a bastard swordal,szerintem le se teszem a játék végéig azt a kardot.:)Nagyon tetszik és idáig mindent sikerült legyözzek vele még az Ashbeastet is.Készítettem magamnak kardokat amik nagyon jók.Viszont nem olyan szépek mint amit használok,túl szélesek meg valami mintázat van a közepén.De jó pénzt kapok értük.Kiváncsi vagyok az abszidián kardra.