• ati21
    #5846
    sziasztok remélem tudna nekem valaki segíteni van egy olyan gondom hogy a ETW játékot már leszedtem vagy 7 különböző méretben meg cracket is töltöttem le vagy 10-et különböző fajtát meg patchot is több félét egy darabig jó volt a játék aztán megakadt fel raktam az 1.5 patchot egy darabig úgy is tudtam vele játszani most meg olyat csinál Európában kezdtem azt hozzá kel tennem ott tudom irányítani az embereimet meg a hajókat meg szóval mindent elfoglaltam a három negyed Indiát is és most meg azt csinálja hogy a hajókat meg az épületeket engedi hogy irányítsam vagy rá kattintsak de az embereket nem tudom irányítani meg a kastélyokra sem tudok ha ezekre rá kattintok akkor megakad de csak Indiába egyszer beadta mikor nyomtam egy feladat kezelőt ott ki írta empire total war nem válaszol és jó cracket sem találok hozzá mert akkor amikor crackelem némelyik betölt rámegyek a continue re meg a negyedéig sem megy el a csík hallom hogy bead valamit mert átváltozik az egér amit használok és onnan nem tölt tovább nyomok egy ESC és semmi hiba üzenet de van mikor még a menüt sem adja be és az összes játék ezt csinálta ami meg volt a gépigényem bőven meg van megköszönném ha valaki tudna segíteni már 2 hónapja próbálkozom vele