nagy a szad ha tobben vagytok?
  • dogfish
    #90
    nekem volt csomo hasonlo /atmeneti/ "problemam".
    1.
    pl meg mo-n (lehettem kb 17-18 eves akkoriban) baktatok a fogas fele, mikor is latom magam elott a konfliktust: reszeg, (nem roma) 15-17 eves kis szarosok. mindegyik kezeben ott ficcen a rugos kes. azt a mai napig nem ertem, hogyan nem repultek hatra, amikor felpattintottak a keseket, de lenyeg a lenyeg: rabolni akartak. aztan adtam nekik ticket restaurant jegyeket a mekibe, meg fejenkent egy szal cigit. ket telo, (haverome is nalam volt eppen, bar nem emlekszem, hogy miert) cash, mp3 lejatszo maradt nalam. :)

    2.:
    kb ket hete volt az utolso, (europan kivul mar) amikor az aljanep elkezdett ok nelkul b***tatni csak ugy... ok: tobben voltak megtehettek. szerencsere kb 5 percre voltam otthonrol, de azert hazakisertek. kb 1 ora elteltevel megyek fel a boltba cigiert, meg mindig engem hesszeltek. gondolotam egy nagyot es odamentem, majd megkerdeztem (akkor meg) udvarisan, hogy mijafasz van emberek... :|
    na, kinyilt a pofajuk, hogy most nagyon durva veresekre kell nekem itten szamitani, amiert meg mertem oket szolitani. kes, boxer, szike, kiskanal, minden volt naluk. bevallom derekasan: megallt bennem az uto. de aztan kaptak egy hivast es elmentek, mondvan: "majd meg visszajovunk estig".
    monstam nekik, hogy addig is viszlat. este mar m16-ossal mentem el otthonrol, be is kussoltak :D