nagy a szad ha tobben vagytok?
  • SHADOWEYES7
    #164
    nagy külömbség van a vidéki vagányok között akik tényleg fizikai munkával izmosodtak,akár 14 évesen is lehet jó kötésű,mivel már gyermek koruk óta rákényszerültek a szülei álltal a fizikai munkára,és valóban van keménység bennük((tapasztalat)) ,és van külömbség a városi panel(patkányok) akik a játszótéren a kissb gyerekek terrorizálásával lettek kemények,meg a városi szleng szövegükkel ,erre példa volt ,hogy 16 évesen a keresztanyámnéknál "nyaraltam" BP-n a Örs vezér tér közelében,és a metróban olyan 12-14 körüli gyerekek levették a vidéki kis szerénységemet és elkezdtek volna lejmolni ,akkor még a Metró 1 forintos érmét kellett bedobni,na erre mondtam van de nem adok,és jött a szöveg hogy leveri a vesémet a gördeszkájával stb...
    a gyerek jött közel hozzám a gördeszkát emelgetve,és orditott ,hogy adjam a lóvét ,kicsavartam a deszkát a kezéből és bedobdtam a sinek közé,mondtam a következő ő lessz ha nem húz el gyorsan !! nagy durrogva elmentek,elmeséltem keresztanyámnak mi volt ,attól fogva nem engedett magam el!!:))