nagy a szad ha tobben vagytok?
  • SNAKE01
    #153
    nekem is volt egy ilyenem,haverzatokkal parkour-t nyomtuk,(freerun,egy sport,ha nem tudod miaz keress rá a guglin)tehát olyankor az ember megszomjaz,az üdcsit leraktuk padra addig,mi kicsit arréb tevékenykedtünk,jön 2 kisgyerek,kultúráltan szóltunk nekik haggyák már békén és erre eldobták,jó hát erre mit mondjak?jóhogy lebaszom mit képzel,majd mondom gyere engem dobálj.ilyen kemény e vagy?egyből kuss van majd a telóért nyúl,hívom a bandát,mondom jó pázmek hívjad.elmentek,majd rűá 10 percre jöttek vagy 15-en,jó mondom bazmeg,ezekkel beszélni se lehet.húzzunk el,cigányok is voltak köztük,tehát szépszóval szartse értünk volna,mást nem tehettünk elmenekültünk.parkour ilyenkor hasznos,nekem közelembe sem tudtak érni átmásztam egy magas falon,át a kerítéseken és csak néztek,és elmentek.sajnos a 2 havert elkapták,nem vették komolyan.álbavágással megúszták meg kis arcoskodással.hát szégyen vagy nem,elmenekültem,cserben nem hagytam a pajtársim,csak ők voltak hülyék.én különben is kerülöm a balhékat.ok nélkül nem bántok senkit,de ha ilyen van is inkább elmegyek,leszarom :-c