nagy a szad ha tobben vagytok?
  • F1re
    #104
    en bevallom kurvara felek a ciganyoktol mert mind olyan hogy megutod barmeiket holnap mar jon az egesz bagazs De :D 1x balcsin voltunk haverokkal bevoltunk kurva ien taborba volt melletunk masik tabor volt benne par vagany cigany akik lejottek kocsmahoz na mi jobban bevoltunk kurva a kelletenel volt koztunk 1 atom white power boxolo gyerek aztan az buzditott ott minket :D iet eletembe nem csinalnek :D na az a lenyeg hogy 3 cigany felalt elidnult a taboruk fele mi meg utanuk mentunka sotetbe elkezdtek gyorsabban menni :D boxolo haverom meg elocsapta a viperat masik haverom meg a kest mindnek kurva nagy hangja vvolt :D ciganyok ugy sprinteltek XDD naon vicces volt amugy nem akartunk semmit csak megieszteni oket :D de iet ritkan lattam meg hogy tolunk rohannak a ciganyok :D

    amugy en telleg felek toluk es sztem tegyetek ti is igy mert azoknal nyomorultabb gecibb ember nem letezik ! meg amikor olyan 12 eves voltam akkor akart 1x 1 manus kirabolni a lakotelepen kovetett meg fordultam elekzdet rohanni felem en meg izombol sprinteltem elore 1 csajszihoz hogy kovet ez a fasz aztan az ember 1bol meg fordult es lelepett XD