• sathinel
    #92
    HM tehát ha én bemegyek a lakásodba akkor te nem szólnál semmit? csak úgy bemennék, és szétnéznék annélkül hogy szólnék? A pc-m az is az enyém és ha valaki adatot gyülyt rólam akkor az gyükérség. Ezt csinálják diktatúrában is. Bár ezt nem érted mert vagytok páran akik nem akarják megérteni, vagy csak pont nekik dolgoztok. Bemegy a gépedre? gyülyt adatot? és megkérdez hogy engeded-e? Ennyi erővel a barátnődet is elvihetem "lecsekkolni", mert nem lecsukjuk, csak adatot gyülytök róla, és hogy mit szeret. Neked meg ne legyen már egy szavad sem ellene hisz anonime fogjuk csinálni nem mondom el mindenkinek a neveteket, csak statisztika:DDDDDD amíg ez nem zavar kicsit sem, addig nem is fogod megérteni miért pampognak az emberek. Mindíg benyögsz valami jópofa beszólást, és hülyének nézed a másikat.

    "hogy jobbá tedd az általad használt oprendszert" te marketinges lehetsz az MS-nél. Akkor miért azt gyülyti ki hogy milyen filmeket nézegettem pl? miért nem azt hogy milyen programokat használok legtöbbször? hogy azokat fejlesszék? de magától akkor se küldjön már adatokat a rendszer ha én nem akarom.....