Hogyan lehet megállítani?
  • hykao #19
    Szerencsére ez a primitív, kispolgári magatartás kezd egyre inkáb kikopni...ha valakinek szimpatikusabb lennék foltos hajjal, vagy neadj'isten oldalt hosszúra megnövesztett, felül a kopasz részen másik oldalra átfésült hajjal (vagy minek is leehtne hívni azt? "önpepi" vagy mi a túró? :D), nos akkor az bekaphatja (a sajátját...:D)

    Egyre több köztisztviselőt látni nap, mint nap akár a tv-ben is, akik úgy döntöttek nem bohóckodnak tovább foltos fejjel, és simára lenyomva "viselik" a nemlétező hajkoronájukat... :)

    Én egyelőre még elég jól tartom magam. Olyan 18-20 évesen észrevettem, hogy kezd ritkulni, azóta minden nyáron (már töb, mint 15 éve), ahogy bejön a jó idő, folyamatosan borotválom. Aztán télre megnövesztem valamelyest (felül max. oylan 3 centisre...), de csak mert nem akarok sapkázni, mert azt utálom...de nem vészes, mert még van annyi mindenütt, hogy nem foltos a fejem...szal nem kell egyik oldalról a másikra felül átfésülni...:))) És szemlátomást erősödik a borotválástól a haj.