58
Hogyan lehet megállítani?
  • kovad007
    #58
    Úgy látom nem túl aktív a fórum :)))
  • BlueDeath85
    #57
    Én eddig egy nagyon drága cuccot használtam a kopaszodásra (kellett sampon, gyógyszer meg valami izé is amit be kellett masszírozni a fejembe). Tudtok valami olcsó, de jó cuccot kopaszodásra?
  • OnlyArmin
    #56
    Sziasztok! Én ilyet használtam: AlfaParf Hajnövekedést segítő kúra

    Csodákat művelt, csak ajánlani tudom!
  • Bettien
    #55
    köszi, kedves vagy :-) Én csak jót akartam, hogy ne legyenek kopasz foltok a fejeden.
  • Ronny
    #54
    na húzz a faszba
  • Bettien
    #53
    Van egy tuti tippem hogy hogyan lehet eltüntetni a kopasz foltokat optikailag. www.hairmaxexpress.hu Több infó és rendelés, ingyenes házhoz szállítással: Seres Bernadett 06 70 940 1369
  • Ronny
    #52
    ez hülyeség, de mind1. Felőlem mindenki úgy koapszodik meg ahogy akar.
  • shaba23 #51
    herék=hormonok?
  • soulhunter
    #50
    mi köze a kasztrácionak a hajhulláshoz?
  • bitubo
    #49
    ez az egész kopaszodás dolog elméletileg genetikai dolog semmiféle hajszesz vagy gyogyszer nem segít rajta,kivéve ha az illető aki kopaszodik még serdülö kora elött kasztráltatja magát amit gondolom senki nem tervez XD
  • soulhunter
    #48
    szivesen :)

    igy visszaolvasva végülis semmi mást nem irtam PÜ-ben, mint amik itt is vannak,csak kiegészitettem a saját tapasztalataimmal

    ez most hülyén fogja kivenni magát, de fel a fejjel! :)
  • Wolfsnack
    #47
    köszi a hozzászólásokat, különösen soulhunter privát üzenetét
    kicsit nőt az önbizalmam
    talán tényleg nem fog zavarni idővel, csak mostanában kezdték mondani hogy rohamosan kopaszodok és látom én is magamon
    több haver haja is ritka, gondoltam én megúszom, de ez van
  • mabbak
    #46
    16 éves korom óta vagyok a fejem búbján kopasz, nem fullosan, hanem csak úgy egy kicsikét, egy 2*2cmeres területen. Nem feltűnő a mindennapi életben, de például ha fentről lát vki az egyből kiszúrja. Régen izgatott ez a kérdés, ma már nem érdekel. Kipróbáltam 3 féle hajszeszt, egy sampont és két gyógyszert. Nem használt semmit sem. Mostmár hagyom a 'csába. :) Egy ismerősöm ajánlott egy lézeres kezelést, az elvileg segítene, de egy az, hogy baromi drága, másik pedig semmi sem garantálja, hogy visszanő a hajam. Rájöttem, hogy jó ez így, aki emiatt nem szeret engem az hülye, már értitek mire gondolok :DD.
  • 0ppika
    #45
    akkor őt hajjal is dobnám :SxD
  • Mo.Organ
    #44
    a csajomat nem a kopaszodó fejem érdekli, hanem a pénztárcám. A csajok már csak ilyenek.
  • F1re
    #43
    testepitoknek van amikor nem ezek a dolgok miatt hullik ki a hajuk XD
  • Ronny
    #42
    a tökéletes megoldásig valahogy ki kell húzni...
  • StephenKing
    #41
    Az a gáz ezzel ha abbahagyod az ecsetelést vagy a gyógyszerszedést újra elkezd hullani a hajad ez sem tökéletes megoldás.
  • Ronny
    #40
    legenda...nyugodtan hordhatod
  • Rockynhooo
    #39
    ha sokat hordok baseball sapit az rosszat tesz? és idő elett fogok elkezdeni kopaszodni? muterom 18 évesen ezzel riogat :\
  • 30Dani
    #38
    Lenyírom 3mm-esre és szarok rá. Képletesen.
  • Ronny
    #37
    a közhittel ellentétben anői ág a dominnáns.
  • Ronny
    #36
    "Bőrgyógyász adott hajszeszt, sampont. Megeszem a csirkecomb porcogogós részét, sőt már élesztőt is (ami igen gusztustalan).
    Ezek nekem nem nagyon segítettek. Kétségbe vagyok esve.
    Azt is mondják orvosok, hogy a stressztől van, de az ellen meg nem tudom hogy küzdjek.
    Meg hogy öröklődik, de ez nem áll fent szerintem."

    Ezektől szépen meg fogsz kopaszodni. Stressztől foltokban hullik a haj, esetleg a fej egész területéről, de semmiképpen sem kúszik hátra a hajvonalad. Ez a férfias hajhullás jele(sajnos).

    Ha változtatni szeretnél akkor próbáld meg a két lenti szert.
  • Sadist
    #35
    ahahahah, videóban mekkorát büntet már a zene, mint valami ultragagyi TV Shoppos reklám :D

    FAQ-ban meg ezen besírtam:
    I can't read. Do you have an illustration that shows how to use this smart little invention? Answer
  • Ronny
    #34
    az ecsetelőst Minoxidilnak hívják, eredetileg egy orálisan alkalmazható vérnyomáscsökkentőnek szánták, annak túl erős volt, de a páciensek észrevették, hogy a ritkuló hajuk elkezd visszanőni és megerősődni, szóval kereskedelmi fograglomba már mint a hajnövesztő szer került, erre a célra tropical alkalmazzák.

    A tablettában finasteride van, ami nem hormon hanem egy DHT blokkoló. Eredetileg a prosztatanagyobbodás kezelésére használták, de mellékvonalon kiderűlt, hogy sok embernél a hajritkulást is megállítja.

    Külföldön kimondottan hajhullásra is árulják Propecia néven. Ithhon Proscar és Prosterid néven kapható a gyógyszertárakban, de csak vényre adják ki.


    Ez a kettő hivatalosan is(FDA által)hatásos megoldás létezik a problémára.
  • Aquir
    #33
    you sadist :)
  • Sadist
    #32
    kasztrálás
  • Aquir
    #31
    ami ellen küzdeni szeretnél az a te tested egy normális és természetes folyamata. (ergo a biológiád megköveteli)

    egyébként erről az jut eszembe hogy a biotechnológia fejlődésével várhatóan lehetővé fog válni hogy születés előtt megmondják, mire hajlamos a test, és így akár lehetővé válik hogy enyhíteni tudják a törvényszerűen bekövetkező allergiát, hajhullást, stb.
  • Ronny
    #30
    van már egy ilyen topik. Talán a keresőt ha használnád.
  • Fenrir
    #29
    :D
  • Prince of Máté
    #28
    Ha zavar még, hordj ilyen sapkát:
  • Roger6
    #27
    Én is kopaszodom így 23 évesen, talán édesapámtól örököltem, de nincs semmi bajom vele. Mondanám, hogy talán jól is áll... De ilyet nem mondunk.
  • vegicsek
    #26
    Ne sértődj meg, de amint megláttam a topic camet, csodálkoztam volna, ha nem te nyitod..:)
    Hogy valami értelmeset is nyögjek, múltkor néztem spectrumon, vagy discoveryn, ott foglalkoztak a kopaszodással.Ott 2 módszert említettek.
    1.ecsetelés valami drága, de hatásos szerrel.
    2.Valamilyen férfihormon gátló tabletta, mert az a bizonyos hormon okozza a kopaszodást, már nem tudom a nevét:S

    Szóval 6 hónap tán az ecsetelős fickónak már nőtt a haja, a hormonoson még nem látszott nagy változás, de mondták, hogy az hosszútávon fejti ki igazán a hatását.
    De ami legfontosabb, hogy a siker nem garantált, mert ezeknél a szereknél nagyjából 50%, hogy nő a hajad, 30%, hogy nem kopaszodsz tovább, és 20%,hogy nem használ.
  • 0ppika
    #25
    igen, nekem általában olyan 5 mm szokott lenni, a múltkori nagy melegekben le lett tolva hetente nullásra, és érzem hogy erősebb, meg szemre is látni, hátul középen hullot ki nekem elég durván ...
  • Aspyrin
    #24
    Azért azt a 3 cenits hajat sem nevezhetném túl komolynak :D Az én lómakett fejemnek nem áll jól a rövid, és valóban tud fázni télen, de hát a sapka segíthet rajta :)
    [növeszt]
  • hykao #23
    Amint említettem csak nyáron vagyok kopasz... :) Bár már többször elgondolkodtam rajta, hogy télre sem növesztem meg, csak mint szintén már említettem utálom a sapkát, -20-ban viszont nem túl okos dolog a teljesen fedetlen fő...
  • Met
    #22
    Elég röhejesnek tartom ezt az átfésülős dolgot, úgy is látszik, hogy kopasz, főleg ha fúj a szél
  • Aspyrin
    #21
    Azt nem értem miért jó, hogy erősödik amikor nem növeszted? Nem teljesen mindegy, hogy vagy kopasz?
  • Aspyrin
    #20
    Ezért van az, hogy a sok impotens is kopaszra borotválja magát :D
  • hykao #19
    Szerencsére ez a primitív, kispolgári magatartás kezd egyre inkáb kikopni...ha valakinek szimpatikusabb lennék foltos hajjal, vagy neadj'isten oldalt hosszúra megnövesztett, felül a kopasz részen másik oldalra átfésült hajjal (vagy minek is leehtne hívni azt? "önpepi" vagy mi a túró? :D), nos akkor az bekaphatja (a sajátját...:D)

    Egyre több köztisztviselőt látni nap, mint nap akár a tv-ben is, akik úgy döntöttek nem bohóckodnak tovább foltos fejjel, és simára lenyomva "viselik" a nemlétező hajkoronájukat... :)

    Én egyelőre még elég jól tartom magam. Olyan 18-20 évesen észrevettem, hogy kezd ritkulni, azóta minden nyáron (már töb, mint 15 éve), ahogy bejön a jó idő, folyamatosan borotválom. Aztán télre megnövesztem valamelyest (felül max. oylan 3 centisre...), de csak mert nem akarok sapkázni, mert azt utálom...de nem vészes, mert még van annyi mindenütt, hogy nem foltos a fejem...szal nem kell egyik oldalról a másikra felül átfésülni...:))) És szemlátomást erősödik a borotválástól a haj.