A benzines autóknak lassan leáldozik
  • Loál János #65
    Hm, Tesla... Azért talán nem akkora "találmány" ez, mint amekkora koponya a nevet kölcsönző úriember volt. :) Viszont egész jó üzlet is lehet belőle pár autótechnika iránt rajongó pénzes tag által.
    Nem rossz, hogy egy nagyjából 1300 kilós autó, 248 lóerőnek megfelelő teljesítménnyel ilyen menetteljesítményeket produkál (0-100-ra gyorsulást 4sec alatt mindenképpen nagyon jónak gondolom). Erre tényleg érvényes lehet, hogy úgy húz, mint a villanymotor. :) Gyanítom, egyszer kéne csak belelülni. :O)))
    A világot nem fogja megváltani, az tuti.
    Utazgatni hosszabb távon egy élményautóval? Na ne vicceljünk. -.-
    Majd ha kidobják az említett családi, és a kisautót, azokról remélem lehet majd ódákat zengeni, ez "mindössze" egy kuriózum, a mai elektromos technikából ennyit tudtak kihozni. Majd a gazdagok megveszik.
    Én biztos lekakikálnám a bokámat, ha beleülhetnék. :O)