Vodafone korlátlan internet HSDPA modemmel.

NEM: T-Online
NEM Pannon

ezt kéretik szem előtt tartani. Köszöntem.
  •  Evil
    #351
    Hello, a kövi problémám van, 5gbs voda netem van, elvileg átléptem a forgalomhatárt sima netezésel, skype stb semmi torrent és egyéb nem volt, viszont a net amikor disconnecteltem kiirta hogy átléptem az 5gbt.
    Voda oldalán ügye ez olvasható:

    Először ajánlott levélben értesítünk róla, hogy rendszerünk rögzítette az extrém használat tényét. Ha a következő számlázási ciklusban vagy később megismétlődik az eset, értesítést küldünk arról, hogy előfizetésedet átváltjuk a Vodafone Internet 5G tarifacsomagra, mely havi 5GB felett forgalmi díj-köteles. A levél kiküldése előtt a tarifacsomag-váltással 10 napot várunk.

    Ahogy visszaolvastam egyáltalán extrém nek számit az hogy simán böngészek a neten elég sokat, és ki kell-e fizetnem az 5gb feletti forgalmat? Vagy egyáltalán figyelmeztető levelet küldenek hogy átléptem a forgalmat csak ügye énmár alapban az 5gbs ben vagyok nincs hova váltani. Ez az első eset hogy átléptem az 5gbt pedig már 2-3 hónapja megvan a net. Előre is köszönöm.