Mit lehet csinálni hogy ne kelljen otthon üllni?
  • Balumann
    #148
    Tegyük fel, és fordítva lenne, a téli időszak mégjobban lehülne, mondjuk -20, -30 fokra. Valószínűleg meghalna még több ember, és mondhatod, hogy az északi sarkon sokkal hidegebb szokott lenni... Ott úgy vannak berendeszkedve, olyan eszközöket használnak, amik abba az éghajlati körzetben megfelel.
    /Most csak azért a hideget mondtam példának, mert ha jól értem, nem annyira szereted :P/
    És hidd el, minél idősebb az ember, annál nehezebben tud alkalmazkodni a hirtelen változásokra, amik nem megszokottak.
    Jó, én mondjuk még csak 17 éves vok, és jól bírom a meleget is, meg hideget is. -10 fokba is bicajozok, meg most 41 fokba is, nekem nem probléma még.
    De igenis a tv-nek, médiának foglalkozni kell evvel. Nagyon sok buta ember van, hallottam olyat is aki azt mondta, hogy ilyen időbe még kevesebbet kell inni, hogy ne izzadjon annyira...

    A témára válaszolva, úszni, fürdeni, bicajozni, futni (legalább a buszig, vagy autóig ^^ ). És próbálni nem bepánikolni, hanem inkább örülni, és megszokni, hogy meleg van!