Black Cat, White Cat
  • Boconadi
    #1
    Sajnos nekem is észre kell vennem, mint ahogyan azt egyik fórumozó is említette, hogy "alap műveknek nincsennek topikjaik". Hát itt van erre is egy példa, a Macskajaj című film, avagy angol nevén Black Cat, White Cat.
    Nem tudom ki NEM látta még, de ha így van, ki ne hagyja! Kurva jó film, nekem az tetszik a legjobban amikor a csaj puskával lövöldözi a cserepeket, aztán jön az anyja, és mond vmi szépet.
    Sok jeleneten lehet még sírva röhögni, rengeteg jelenet van, amin majd be lehet sz@rni a röhögéstől.

    Sajnos nem találtam semmilyen oldalon sem, sem teszkóban, sem egyél marketekben. Szeretném nagyon beszerezni, pedig már láttam vagy 5x. (volt TV-ben is). Ha valaki tud valami elérhetőséget kérem jelezze. :P

    A film főzenéje

    Még mielőtt vki megkérdezné, nincs-e topik nyitási kényszerem, annak csak azt tudom mondani, hogy youtuben keresgettem pár dolgot, amikor megláttam a filmről egy kis részletet. Gondoltam rákeresek sg-n, hátha valahonnan le lehet tölteni, és nem találtam topikot, semmilyen néven sajnos.
    Ha van, kérem a büntetőpontot!