• gregtom6
    #172
    Üdv. Én is megnéztem, ezer éve láttam az első részt, szóval most megnéztem azt is, meg az újat is.
    Az első rész véresen komoly, mint egy háborús film, semmi humor nincs benne, de ez így a jó. Hisz ez NEM gyerekeknek készült elsősorban....
    A második:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -tele szóviccel, ami fárasztó, még csak vigyorogni se lehet rajtuk...
    -sátán macska dolog lehet, h jól néz ki, de tudni lehetett előre, h valami hülyeséggel lehet egy ilyet legyőzni...
    -hát a végén a karatézó kutyától eldobtam az agyam, h hogy lehet ekkora baromságot kitalálni, meg a végén a kártyázás is egy eszméletlen baromság. Hát hogy lehetett ilyen szart kitalálni? Fel vagyok háborodva
    -Mr. Teufel személyisége zavart nagyon, elvégre ő volt a főgonosz, most meg mintha nem is ő lenne. Még hogy ő szolgáljon ki mást? Meg az elnök is? Az 1-ben soha nem csinált volna ilyet, nézzétek meg, h ott milyen komoly az egész film, ez meg kész vicc....
    -dvd-re formált összenyomott autót betette Grabowsky a dvd lejátszóba, sztem az is hülyeség volt, meg a végén a Torzonborz igazi alakja...

    Ha ezeket nem tették volna bele, akkor meg lettem volna elégedve vele. De ne mondja azt senki, h ezek jó ötletek voltak...