• RealPhoenixx
    #115
    Nem pascal, es nem sima fourier, hanem 2 vagy tobb nagy szam szorzasara akarom felhasznalni, tudom a neten osszesen 2 forras van ezt illetoen, azok is marha nehezen szerezhetoek be, masreszt az egyik a kettobol ami megvan valszeg nem is muxik rendesen, szval marad 1.
    De a lenyeg az optimalizacion van, mert nagyon sok olyan matematikai eljaras van amik hanyagul-rekurzivan-folos lepesekkel, etc-vel vannak bovitve, vagy legalabbis szamomra folos lepesekke /az optimalizacionak pont ez a lenyege, hogy talalj foloslegesnek minositheto lepest, vagy egyszerubb modon helyettesithetonek, etc/.
    A lenyeg, hogy ott van a Karatsuba szorzasi eljaras, az egy eleg hatekony, de arra kidolgoztam egy dolgot, amivel tovabb lehet novelni a hatekonysagot, es nem is kicsit, es ugyanez a dolog valoszinuleg el az FFT eljarasra is, de ahoz hogy igazoljam, teljessen meg kell ertsem azt, es ezzel van a problema, tehat nem sima fourier-el van gond, bar nehol igen, hanem ezzel a specializacioval az FFT-t illetoen, szval szopokan vagyok meg egy jodarabig