Pro Cycling Manager
-
RichieL #276 Sziasztok!
Én is játszok a játékkal, de egy-két dolog nem világos:
Verseny, egyik emberem vezeti az összetettet, szökés, hagyom őket, majd idővel szeretném növelni a tempót, de más csapatok ís így gondolják, és mindig ők mennek elől. Ki van jelölve 7 emberem short relay, 90%-os teljesítménnyel, és valahol csak a második-harmadik sorban "cammognak". Ilyenkor mi a teendőm?
Valamint egy kis versenytaktika:
Vinoval vezetek, jön egy hegy. Kérdés, hogy melyik a jobb? Összes emberemet protect a Vino-ra, vagy csak a 2-3 embert (akik jobban bírják a hegyeket) és a többivel meg short relay-en diktálni az iramot?
Ha sík-szakasz van, akkor az összetettben első mit csináljon, hogy a következő versenyre ne mondjuk bad vagy poor (ergo a lehető legjobb) legyen a recorvery-je? Maradjon a mezőnyben 60%-kal és többiek azt csináljanak amit akarnak, vagy itt is legyen protect egy-két emberrel?
Köszi