bannerkesz.png
**********************************************************



*******************************************

Megszűnt szolgáltatások:
Comodo elemzés
Valami nyavalya lezárta a gépem és kódot kér. :(

  • kl24h
    #40954
    Kíváncsi vagyok mi lesz a egészből. Ahogy látom itt vannak gyanús dolgok is. Pl. megfigyeltem az av-comparatives hogy pl a 2014 szeptemberi (a 2015 már kivették) teszten a File Detection Test-nél a Qihoo 360 gyengébben teljesített 99.3% mint a BitDefender 99.4% vagy az Avira 99.9%. Ebből az következik, hogy a teszten csak a Qihoo motorja detektált, a BitDefender és az Avira meg nem volt jelen. Saját magukkal ellent mondnak.
    Ha valaki feltelepíti, akkor tényleg be kell kapcsolni hogy vizsgálatkor azok is ellenőrizzenek, vagy még aktív védelemként is be lehet kapcsolni.
    Azt nem erősítem meg, hogy esetleg az idén másképpen adták volna a tesztprogramot.
    Valamikor azt is kipróbáltam, hogyha nincs bekapcsolva a BitDefender és/vagy az Avira, akkor kisebb a detektálása.
    Telepítettem fel valakinek 360 TS, azóta nincs gond a gépjével.
    Egyelőre nem nagyon hiszek az ilyeneknek, csak akkor, amikor én is meggyőződök róla, mert írni sokmindent szoktak írni. Másképpen a virustotal.com még megvan a Qihoo 360.

    Az is lehet, hogy azért adták ki ezt a 360 Total Security Essentials-t, mert a kínai cég "nem jár tiszta képpel", de meglátjuk.
    Utoljára szerkesztette: kl24h, 2015.05.11. 20:09:41