• Yurij
    #53
    Amerikának és egyébb nagy fejlödö országoknak arra kellet volna már régen rá jönni hogyan csökentsük a autó fogysztását.Talán ha buzi joe kiszálna a szaros jeep-böl akkor maradna böven üzemanyag is.De a utobbi idöben szinte majdnem minden kocsi 10 fölött fogyaszt városban.Csakhát amerika egy pazarló nemzet és szarik belle mindenbe.Meghát ugye azt sem értem hogy 1.6-os fölött mi a lofasznak gyartanak kocsit.Teljesen értelmetlen a 1.6 kocsi böven ellég egy 5 tagu családnak.E felett én olyan adót vetnék ki hogy elmene a kedvük a sok kis nagyzóló buzi gyereknek a rongyrázástól.A jeep-t meg egy az egyben kitiltanám a városbol menjen velle terepre,ja hogy ezek a hobby jeep-k terepre nem alkalmasok akkor meg fizesen a paraszt napi 5000ft adót ha már pazarol.
    A Másik meg az hogy én nem is engedném ezeket a kis majmokat 1.3nál nagyobb kocsiba be ültetni.Sajnos nagyon sok kis fiatal suhanc van akki teljesen észnélkül száguldozik feleslegesen.De a száguldásal se lenne bajom ha nem a városba csinálná hanem gyorsulási versenyeken szervezet keretek közöt.