• Penge4
    #30
    "Melyik kereső az amelyik kismillió progi telepítésekor erőszakosan telepíteni akarja IE-re a sidebarját?"

    Hát a Yahoo! A többiben igazad van. Csak egyet felejtettél el: A Google a legjobb kereső szolgáltatás! Egyetlen olyan keresőalgoritmust mutass, ami jobb, mint a Google és ezt indokold is meg miért. A Windowsnál már nem ez a helyzet. Van amiben a Linux jobb, van amiben az OSX jobb, szóval megoszlanak a tények.

    zzebi: Sokan a Spootlight sebességére is panaszkodtak, ezért van OSX-re is Google Desktop.

    ZoliJ: Brilliáns következtetés, azonban mikor írtam egy szóval is, hogy Vistára tettem fel? XP-n használtam, le is szedtem gyorsan. Mint már írtam: a Vista keresőjével meg vagyok elégedve, nem vagyok időmilliomos, de nem fogok 3 másodpercbe belehalni, főleg ha cserébe megspórolok órákat, ami alatt esetleg kutathatom, hogy miért nem megy az adott widget, meg miért nem tudom éjszakára hagyni a uTorrentet seedelni, mert reggelre mindenhol a "Hiba: A fájlhoz nem lehet hozzáférni." üzenet fogad.