Valami olyasmi lehetne, ha lesz (szerintem nem, csak szellőztettek egy kicsit, hogy fennmaradjon egy kevéske érdeklődés az DVD-k és az egyéb merchandise miatt). Beckman összehívja a ganget még egy körre, közben tisztázódhatna minden súlyos kérdés (Helyreállt-e Sarah agya? Mi lett a intersect-tel? Összejött-e a ház/baba-projekt? Totyognak-e kis Chuck Jr.-ok a hátsókertben...? :D)
Már a második olyan szavazásos kérdőívbe botlok külföldi TV-s portálokon, amely szerint igan nagy része a nézőknek elégedett a befejezéssel. Én ezt nem igazán tudom felfogni. Egy kis puszilkodás romantikus zenére, flashback-kel szép, és megríkató, de nem tudom elképzelni, hogy elégíti ki az öt éve keményen kitartó fanokat.
Most nagyon úgy hangzik, mintha a finálé ellen játszanék, kfejezetten jól sikerült epizódokról van szó, csak hardcore fan-ként kicsit elégedetlen vagyok a végkifejlettel és jól esik ennek hangot adni. :)