2166
6459295265_74a44e9107_b.jpg
  • [HUN]FaTaL
    #2081
    Nem figyeltem. :)

    Azóta meg már kicseréltem web-dl verzióra ezt a két részt is. :)
  • theone91
    #2080
    Azt észrevettétek, hogy az NBC legalább megtisztelte a sorozatot, hogy nem tette ki az NBC-logót és nem helyezett el pop-up reklámokat az utolsó két részben? :)
  • theone91
    #2079
    :ASD:ASD
  • bency
    #2078
    Hát......nem mondok inkább semmit!Igy elbaszni....
  • theone91
    #2076
    Akkor ez neked nem jött be. Ne is folytasd (minden szarkazmus nélkül mondom), csak az idődet rabolná... ;)
  • ldavid
    #2075
    ez nem arról szól, ez csak szórakoztat, ennyi.
  • Tikal #2074
    most fejeztem be a 3. részt.. nem javul :) Azt reméltem több lesz mint egy tiniknek szóló vigjáték, de nem, a csaj nagyon sexi, de ez nem elég :)
  • bency
    #2073
    Inkább hagyd is abba....
  • Tikal #2072
    elkezdtem nézni... szerintem eddig ez nagyon gagyi, fog ez fejlődni vagy végig chuck szerencsétlenekdik majd a nő meg a csávo probálja játszani a komoly ügynököt, mellesleg elég bénán, mármint az akcio jelenetek nagyon gyengék??
  • dragon11
    #2071
    Jogos..
  • theone91
    #2070
    Évadról-évadra csökkent elég szépen a nézettség, de szerintem nem ez befolyásolta a befejezés minőségét. Az évek folyamán azért csökkent a dramaturgia minősége is (szerintem a harmadik évadtól), ami a befejezésben is visszakacsint. Ha pedig Fedak és Schwartz így látta jónak a finálét, akkor le kell nyelni a békát, nyilván nehéz mindeki számára megfelelő befejezést írni (de szerintem nem lett volna lehetetlenség).

    Sokkal inkább az NBC-t hibáztatnám a csökkenő minőség miatt. Miért? Ezt elmagyarázta Fedak többször is: Iszonyat nehéz úgy sorozatot írni, hogy minden harmadik másodpercben megkérdőjeleződik a sorozat jövője. Az öt év alatt legalább hatszor-hétszer fejezték be a sorozatot valamilyen formában (évad végén, évad közepén), ami igen rossz hatással van a sztorira és az írói-kreativitásra is. Egyszerűen szétbombázza a menetet. Példaként hozták fel azt, hogy már szinte mindenki igen hamar tisztában volt azzal, hogy Chuck-ék a kormánynak dolgoznak, ezt pedig nem akarták volna egyhamar, szinte mindenki esetében egyszerre ellőni, de rá voltak kényszerülve, mert a nézők többsége azt kívánta, hogy Morgan, Ellie és a többiek tisztában legyenek Chuck "másodállásával", ha kaszát kap a sorozat, akkor pedig nem tudják ezt megvalósítani.

    A finálét -ahogy azt már említettem- én sem értem, és egy kicsit haragszom is emiatt a készítőkre. Az utolsó évadnál a csatorna és a produkcióban dolgozók is (bőven időben) tudták meg, hogy biztosan nem lesz folytatás. Így lett volna idejük/lehetőségük, hogy egy remek befejezést hozzanak össze, anélkül, hogy a kaszától kéne rettegniük. Remélem azért még remélem látjuk a bagázst még egyszer, utoljára egy reunionban, egy tv és/vagy netes filmben... :)
  • dragon11
    #2069
    :(

    Most komolyan, mi a fenéért kellett így összecsapni? azért ennyire drasztikusan nem csökkent a nézettsége..
  • theone91
    #2068
    Én ezért nézem majd újra minimum a második évadig. Nem igazán tudok stílusában, sztorijában hasonlót. Elég egyedi volt
  • dragon11
    #2067
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én fantáziámban Sarah újra beleszeret Chuckba..:)


    Tudtok ehhez vlmi hasonló sorozatot..?:-s eléggé elszomorodtam, hogy vége lett..
  • theone91
    #2065
    Ami még érdekes volt a számomra az interjúban: A készítők komolyan elgondolkodtak azon, hogy Devon-ból csináljanak egy főgonoszt az első-második évadban, de mikor a pilotot közönség előtt bemutatták a Comic-Con-on (amiben összesen három sornyi szerepe volt) a közönség megszerette és tetszett nekik a koncepció, hogy valakit Cpt. Awesome-nak és szerinte minden awesome. Annyira passzolt hozzá a szépfiú szerep, hogy nem akarták szétbarmolni. Kifejezetten jó döntés volt szerintem... :D
  • theone91
    #2064
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Látod ez volt a baj a "lezárással". Nem zárták le. A készítők meg csak vállat vonnak, és az szubjektív fantáziádra bízzák a folytatást, ami szerintem egy sorozatnál kifejezetten utálatos...
  • dragon11
    #2063
    Lenne egy kérdésem:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Akkor Chuck és Sarah újra összejönnek; Sarah emlékek nélkül újra beleszeret Chuckba..?
  • theone91
    #2062
    A készítők is látták, milyen remek kémia van Chuck és Sarah közt, így a pilotból ki lett írva a csaj, pedig állítólag kulcseleme lett volna az egésznek.

    "Fedak: [...]But what happened is that once you put Zach and Yvonne together, it was all over. You could bring in other people, but you knew that they were going to be the heart of the show.
  • ldavid
    #2061
    őt már láttam korábban, de szerintem jobb is hogy kihagyták, nameg a 3 csaj is jobb volt :)
  • dragon11
    #2060
    >> S05E13 MAGYAR FELIRAT <<
  • theone91
    #2059
    Heh, milyen érdekességeket olvasok a Fedak-Schwartz mega-interjúban. Öt részes, az elsőnél tartok, de már most tuti, hogy remek olvasmány. :)

    Kayla Hart karakterét a produkció megkezdésekor írták ki, így még rajta is volt az első promóképeken. Egy közepes fontosságú, állandó karakter lett volna, hogy legyen egy állandó szerelmi háromszög közte, Chuck és Sarah közt. Aztán végül nem jött be a készítőknek, kiírták pedig már forgattak is a színésznővel. Helyette jött Jill, Lou és Hannah. :)
  • theone91
    #2058
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem bökné ennyire a csőrömet a befejezés, ha nem pont a jövőről szólt volna a finálé előtti jópár rész...

    Yvonne is egy olyan befejezést akart, ahol kiderül, hogy terhes, amin viszont röhögtem, hogy Adam Baldwin már-már követelte Casey halálát az íróktól, viszont szigorúan a tudtára adták, hogy erről szó sem lehet. Ha erről nem tudok, akkor végig bennem lett volna a finálé nézésekor, hogy basszus, a végére kinyírják Casey-t (mikor személyesen egyeztet Beckman-nel, mikor Alex hívja és kinyomja stb.)... :D
  • dragon11
    #2057
    Köszi!
  • ldavid
    #2056
    nincs még, délutánra várható
  • dragon11
    #2055
    Valaki tud adni magyar feliratot a 13.részhez?!
  • ldavid
    #2054
    így is lesz, nem kötelező a 100 rész, sőt úgy rémlik, a syndication is közrejátszott abban hogy megrendelték az utolsó évadot
  • [HUN]FaTaL
    #2053
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hasonlóképpen gondolom én is. Gyakorlatilag majdnem az jön le az egészből, hogy lehetsz akármilyen jó ember és jó kém, úgyis rábaszol a végén :D Kicsit másra számítottam.

    Nem hiszem, hogy folytatás lenne a mozifilm, inkább valamiféle teljesen külön storyra gondolnék, általában legalábbis ez szokott lenni.


    Egyébként az egész évadot kicsit összecsapottnak érzem. Úgyértem, hogy túl gyorsan haladt a történet, az évad elején még Morganben volt az Intersect. Deckert is kicsit komolyabb "ellenségnek" gondoltam, de azt is baromi gyorsan lezárták, aztán megint shaw, ez is csak 1 rész, aztán 1 rész teljesen független szál a babával és Sarahval és gyakorlatilag már itt is voltunk az évad végén. Annyi minden történt 13 rész alatt, ami máskor egy teljes, vagy másfél évad eseménye lett volna. Persze lehet, hogy csak én gondolom így. Mindenesetre még 2-3 részt elviselt volna a sorozat, hogy egy tényleges lezárást kapjon, nem egy minimum 3 szálon történő cliffhangert (Sarah és a memóriája, Chuck és az Intersect és Casey).
  • theone91
    #2052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Valami olyasmi lehetne, ha lesz (szerintem nem, csak szellőztettek egy kicsit, hogy fennmaradjon egy kevéske érdeklődés az DVD-k és az egyéb merchandise miatt). Beckman összehívja a ganget még egy körre, közben tisztázódhatna minden súlyos kérdés (Helyreállt-e Sarah agya? Mi lett a intersect-tel? Összejött-e a ház/baba-projekt? Totyognak-e kis Chuck Jr.-ok a hátsókertben...? :D)

    Már a második olyan szavazásos kérdőívbe botlok külföldi TV-s portálokon, amely szerint igan nagy része a nézőknek elégedett a befejezéssel. Én ezt nem igazán tudom felfogni. Egy kis puszilkodás romantikus zenére, flashback-kel szép, és megríkató, de nem tudom elképzelni, hogy elégíti ki az öt éve keményen kitartó fanokat.

    Most nagyon úgy hangzik, mintha a finálé ellen játszanék, kfejezetten jól sikerült epizódokról van szó, csak hardcore fan-ként kicsit elégedetlen vagyok a végkifejlettel és jól esik ennek hangot adni. :)
  • [HUN]FaTaL
    #2051
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt az egész agymosott szálat ki kellett volna hagyni. Vagy rakták volna rendbe tényleg az agyát az intersecttel, ahogy meg is lett említve. Na mindegy, nem erre számítottam.

    Ezekután viszont elképzelésem nincs mit lehetne rakni egy mozifilmbe? Mármint, ha nem valamiféle folytatást, akkor mit? Összeáll a csapat egy utolsó küldetésre? Mondjuk tutira megnézném. :D
  • theone91
    #2050
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Igen, pont emiatt írtam én is korábban, hogy összecsapott érzést keltett bennem. Az utolsó mondatoddal is teljesen egyet értek, épp ezért nem kellett volna az agymosott-szálát a végére tartogatni. A finálé szólhatott volna Quinn-ről, és nem arról, hogy milyen könnyen lehet Sarah-t befolyásolni és emiatt mindent árokba zúdítani, amiről jóformán az egész sorozat szólt.

    "A hagyatkozzunk a néző fantáziájára" pedig maradjon egy művészfilmes fogás, egy olyan direkt elbeszélésben, mint a Chuck inkább ne erőltessük... Bár most már édes mindegy, ez van. Örülök hogy majdnem száz részt kaptunk. 91 epizód azért rohadtul nem kevés, (még kilenc rész és szindikálható lett volna a sorozat)... :)
  • [HUN]FaTaL
    #2049
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez az utolsó mondat: ez a kb "nem tudtuk befejezni, nem volt ötletünk képzeljetek amit akartok" szinonímája, nálam. :(
    Mondjuk ez még mindig jobb befejezés mintha az lett volna, hogy "a szerelem mindent legyőz" és Sarahnak visszatért volna az összes emléke.
  • theone91
    #2048
    Remek interjú a készítőkkel a fináléról.

    - Do you have a handshake agreement with everybody that one day you’ll all reconvene, when the time and idea is right?
    - I think it’s an unspoken agreement. I think everybody would pick up their pocket protectors and Converse sneakers and come back to do it all again.

    Itt egy lehetséges TV-mozira utaltak (vagy azt egyéb netes produkcióra).

    Az interjúban elhangzik, hogy rengeteg kimaradt jelentet lett végül, amit majd a DVD-re pakolnak fel. A rendezői változat egy órával hosszabb mint a tv-be került 5×13, viszont ez a tény biztos, hogy a konklúziót ez nem érinti.

    "Leave it up to the Chuck fans to take their own individual impression away. - mondja Fedak. Ez annyira inkorrekt, és rossz húzás. Mozifilmnél még elmegy, de sorozatot ne zárjunk már célirányosan cliffhangerrel basszus. :|
  • [HUN]FaTaL
    #2047
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    2-3 rész hiányzik még kb szerintem. Igazából így az egésznek se eleje se vége. Ennél bármelyik eddigi záró rész jobb lett volna (3. évad közepe, vége, 4. közepe, 4. vége).
  • theone91
    #2046
    Khömmm... :)


    #2045 Igen, vagy nem a legvégére kellett volna tartogatni az egészet. :\
  • ldavid
    #2045
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igen, tényleg megoldhatták volna jobban a végét, kicsit talán jobbat vártam volna én is.

    de sok régi dolgot felidéztek a záró részben, az tetszett nagyon, hogy próbálták visszahozni a történet elejét


    áh, kellett volna még néhány plusz rész.. :(
  • theone91
    #2044
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Böki a csőröm, hogy eddig eljutott nagy nyögvenyelősen a kapcsolatuk és romba dőlt az egész. Nagyon keserédes a vége. Arra sem derült fény, hogy Sarahnak egyáltalán egy kicsit is visszatért volna a memóriája, a csapat jövője is csak vázlatosan lett megemlítve pár résszel ezelőtt, aztán ki tudja hogy mi lett az egészből... Kicsit összecsapottnak tűnt az egész, mintha már mindenki gyorsan be akarta volna fejezni az egészet.

    Idegesít na, ez a legjobb kifejezés... :D
    Ezer-és-egy remek lehetőség lett volna egy mindenkit kielégítő befejezésre... :|
  • [HUN]FaTaL
    #2043
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem Morganék lezárása is OK. A többivel én is egyetértek, csak nem tudtam rendesen megfogalmazni. Nem szeretem az ilyen nyitott befejezéseket, az előző évad vége az utolsó 1,5-2 perc (morgan - intersect) nélkül jobb lett volna finálénak. Ez van.
  • theone91
    #2042
    Interjú az arcokkal. :)
  • theone91
    #2041
    Ja, a mondandómat még kiegészíteném azzal, hogy a sorozat egyetlen szegmense, ahol éreztem igazi lezárást, az Ellie-éké.
  • theone91
    #2040
    Vége, bizony.

    Spolieresen folytatom.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó szál volt Sarah amnéziája-agymosása, de nagyon-nagyon rosszkor. Évad közepén még kellemes, több-epizódós sztori is lehetett volna, a végére rendesen korrigálva, de így irtó frusztráló. Nem így kellet volna befejezni, ennyire kiszúrni szegény Chuck-kal (és a teljesen más befejezésre számító fanokkal). Nem éreztem kereknek a befejezést egyáltalán (pont mintha csak egy évadnak lett volna vége), pedig mindenki tudhatta időben, hogy nem lesz több évad. Ezt megpróbálták flashback-ekkel meg korábbi helyszín és sztori-elemekkel kompenzálni, de ez vérszegény volt így. Oké, hogy jó írói húzás a sejtetés és értem én hogy ez volt cél a nyitott befejezéssel, de könyörgöm, házat, családot terveztek az utóbbi pár részben, most meg mindenki képzelje el a folytatást ahogy akarja, és a végére még egy kis negatív képet is kialakítottak Sarah-ról (bennem laglábbis)... :(

    Nyitva hagyták... Nagyon. És ez az amit nagyon rühellek a sorozatbefejezésekkor, főként, hogy ugye most már buborékban sem volt a sorozat jövője, berendeléskor tudni lehetett, hogy az utolsó évad, amint már említettem. Mi van az intersect-tel Chuck fejében? Ki lett szedve? Vagy nem? Én egy olyan befejezésre számítottam, hogy már új házban lóbálja Sarah a pozitív terhességi tesztet... :D

    Ha eltekintünk attól, hogy az utolsó két rész a sorozatfinálé volt, akkor mégis két rész igen kiemelkedő epizódot kaptunk, kellemes emlékeket idézett fel bennem és szerintem mindenkiben. Hatalmasat röhögtem a helikopteres részen, ahol visszatért egy kicsit az igazi béna-Chuck, Irene Demova, az éttermek, Jeffster is tűrhető volt... :D


    Hiányozni fog a csipet-csapat, sokszor újra lesz nézve az egész. :)
    #goodbyechuck :')