• peetking
    #20
    látom elvagytok srácok...
    szvsz ez egy baromság, olyan embereknek való akik nem tudnak normálisan közlekedni, és minimális helyzet felismerési és megoldási képességel sem rendelkeznek. mert azok akik kicsit képesek önállóan gondolkozni azoknak ez teljesen fölösleges. TMC + GPS bőven elég. én csak akkor használom a PDA-s GPS emet hogyha nem tudom hova kell menni pontosan. (utca, házszám).

    KM te nagyon rászáltal wanekre, de nem értem ennek az alapját. ez a "ja, hogy száguldozni szoktál..." megállapításod kellőképpen tükrözi a szinvonaladat. manapság kevesen vannak akik betartják a(z) 50,90,110,130 as táblákat. még a 85 éves nagyapám is 110 el hajtja közúton a matizát... én meg ritkán megyek 120 alatt közúton. meg lehet ezért ostorozni, de ez van. ha jártál már nyugaton (nem pályán, hanem simán kis falukban) az emberek egytől egyig simán túl lépték a megengedett sebesség határt és mindenki előre villogot h vigyázz rendőr...
    annyit akartam csak ebből kihozni h igen sok kérdést vet fel az a tény h a rendszer statisztikát gyűjt arról h mennyi a haladási sebesség. egy késöbbi rendelettel a kormány kötelezővé teheti az ilyen kütyük használatát és onnatól büntetnek ahol tudna. szép jövő...