• n0k0m
    #43
    Elnezest ha mar kicsit belementem a flamelesbe, de itt alapveto felreertesek vannak.

    Az, hogy adott varazslatokat, karaktereket, texturakat atlopnak az termeszetesen nem jo. Ezzel egyetertek. De egy unreal 2 motorra ezer 1 millio fele jatekot irhatsz, latvanytol, stilustol fuggetlen. Pont egy masik temaban emlitette mas is, hogy ha egeret akarsz akkor nem veszed me kulon a lencset, a lézert, a lapot, a muanyagot, mert ha megprobalod osszerakni 1. dragabb lesz .2 sok ido 3. roszabb lesz, mert aki csak arra van raallva hogy egeret (ertsd. itt grafikai motort) fejleszt az jobban fogja megcsinalni. Tehat egyszerubb es jobb ha bemesz a boltba es megveszed.

    Hataridore meg ne is dolgozz, ha meg motort is akarsz ala irni sajatot, minden tekintetben.

    RPG - szerepjatek ugyebar. Videojatekoknal eleg nehez beloni, hogy mit is ertesz RPG alatt. Karakterfejlodes, egyedi dontesek, minnel nagyobb szabadsag adja, kepzeloerod/akaratod befolyasolja karaktered es kornyezeted <- Ezek a technikai lehetosegek bovulesevel aranyosan kell, hogy egyre nagyobb teret kapjanak. Diablo 2 idejeben szerintem boven korbelottek amit akartak, inkabb hack n slash nem rpg teny. Akkoriban valoszinuleg azert RPG-nek tartottak.

    Ds2 valoban nem egy nagy jatek, multiban haverokkal nekiallni jo szorakozas. valami multicharacter hack n slash besorolast kaphatna.

    Hidd el en is osszkepet nezem. Minden jatekban talalsz millio idegesito dolgot. De valahogy ebben a jatekban minden rosszul all ossze. 10-bol 7 ember egybol torli, 2 aztmondja, hogy neha eloveszi azt probalgatja, 1 -nek pedig tetszik. Oke tisztelni kell azt az 1-et, de ha jatekelemzest irsz, akkor nem mutathatod be ugy, hogy 1-nek tetszik baromira, igy ez egy uberalles jatek.

    Nem keves kedvelt jatekom kerult a sullyesztobe, mint az elobb emlitett savage vagy Europe 1400 - the guild. Hidd el ritka igenyes vagyok jatekkategoriaban, de neha megfelelnek egyszerubb jatekok is. Ha 2 evente 1 olyan jatek kijon ami igazan tetszik az mar csoda nalam.